2733
2734
من زایمان طبیعی هستم انشالله تو این هفته فارغ میشم....دکترم امروز برام وقت معاینه داده و گفت اومدی هزینه تو هم بیار و تسویه کن!!
خواستم بدونم همه قبلش تسویه میکنن یا بعدش؟ چحوریه روالش؟ اصلا در این مورد چیزی نمیدونم....میترسم تسویه کنم و چون طبیعی هستم سر وقت نیاد بیمارستان یا اینکه خوب بهم رسیدگی نکنه.....چیکار کنم به نظرتون؟
نمیدونم والا!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تسویه کن اگه نیومد برو پس بگیر دیگه. مگه میشه نیاد. به این چیزا فکر نکن. یه جوری میشه دیگه. موقع تسویه ازش خوب قول بگیر که بیاد و بهت برسه. ایشالا زایمان خوبی داشته باشی.

حالا چقدر میگیره؟

منم فروردین زایمان دارم. دفعه قبل ماما خصوصی داشتم این دفعه دکتر...نمیدونم چقدر میگیره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
منم طبیعی میخوام زایمان کنم الان 37 هفته و 2 روزمه .منم ماما خصوصی گرفتم بهم گفت دستمزدش 400 تومنه . اما منم نمیدونم که قبل زایمان پولشو میگیره یا بعد زایمان البته اینم واسه من سواله.
ایشالله که بسلامتی فارغ بشی و زایمان راحتی داشته باشی . واسه بچت چی بردی؟ چی تو ساکش گذاشتی به منم بگو لطفا.
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
معمولا قبل زایمان مییگیرن و به موقع هم میان . نمیان اسم خودشونو خراب کنن به خاطر یه زایمان پول بگیرن و نیان که . دکتر منم قبل زایمان منشیش گفت بیار اما نرسید به قبلش دگه سی و هشت هفته پسر به دنیا اومد و منم دو هفته بعد زایمان بردم براش بنده خدا هیچی ام نگفت. حتی تو بیمارستان خیلی از دکترا تا دستمزد نگرفته باشن زیر برگه ترخیص رو امضا نمیکنن اما دکتر من امضا کرد.
امیرعلی عجله داشت بدو بدو اومد تا هجده خرداد پرید بغل مامانی
به سلامتی ایدنام جان...نمیدونم والله چی بگم کاش تو میدونستی حداقل...ولی خب من باهاش امروز سعی میکنم جدی تر حرف بزنم و بگم که قالم نزاره
من تو ساک دخترم دودست لباس نوزادیه کامل گذاشتم
پوشک...دستمال مرطوب...خشک کن...کرم....سرنگ دارو خوری واسه اگه سینمو نگرفت با اون شیر بدم بهش...پنبه....باند ناف بند و پتو دور پیچ و سوییشرت...اینارو تو ساکش گذاشتم واسه خودمم که جدا گزاشتم دیگه