2752
2734
عنوان

کاربر بهار خانومممممم

252 بازدید | 30 پست

اسکل مُسکل چیزی هستی که این تاپیکای خیالیو میزنی؟ خدایی فانتزیات ایناست یا حوصلت سر میره میایی چرت و پرت مینویسی؟

بندگان خدا هم باورشون شده تاپیکو ۱۸ صفحه بردن جلو🤦🏻‍♀️ 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا الکی بوده.

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731

واقعا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
کجا

همین که پربازدید شده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
کی کجا

تاپیکاش یکی از یکی دری وری تر. توی پربلزدبداس. هموت که گفته خواهرم مرده، شوهر خواهرم اگه ازدواج کنه بچشو نمیبینم

من صفحه اولش رو که خوندم احساس کردم سر کاریه و اومدم بیرون

برای دختر بچه های سایت قصه تعریف میکنه😄

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
خواهر زاده و خواهر فوت کرده؟

ها همون

من صفحه اولش رو که خوندم احساس کردم سر کاریه و اومدم بیرون برای دختر بچه های سایت قصه تعریف میکنه😄

اثرات اون رمانای آبکیه که میخونن

تا دید مچ اش رو حال گرفتنه سریع فاز گرفت قفل کرد🤣

گلم خودم قفل نکردم نی نی یار قفل کرده

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱