2752
2734
عنوان

بی بی چک مثبت🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 7216 بازدید | 89 پست
مبارکه عزیزم انشالله بسلامتی  واسه منم خانوم فاطمه قول داده بود و به قولش وفا کرد

ای جانم

ان‌شاالله حاجت روا باشن همه دوستان

منم التماس دعا دارم عزیزم

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میشه بگی بعد از دعا چه کارایی کردی برای باردار شدن 

سلام عزیزم

تاپیک های قبلیمو بخون اگر دوست داشتی

۳ سال هست ناباروری با علت ناشناخته داشتم

یک ای یو ای منفی و دو تا انتقال جنین منفی

این بار سوم بود. همراه با خراش اندومتر و پی ار پی و ضدانعقاد و ....

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
عزیزم مبارک باشه💜💜💜 ان شاءالله زیر سایه پدر و مادر به موفقیت و سربلندی برسه🙏🏻

ممنون جان دلم

التماس دعا🌻

مباااااااااارکهههههه به سلامتی ان شاالله

ممنوووون عزیزم

التماس دعا

خداروشکر ایشالا دامن همه منتظرا سبز شه

الهی آمییییین. التماس دعا🌻

دعا کنید منم مامان شم یه روزی🥺

عزیزم منم هنوز زوده بخوام چیزی بگم ولی واقعا ناامید نباش. دیر و زود داره ولی میشه. آرامش داشته باش خدا به وقتش قسمتت میکنه ان‌شاالله. برای منم دعا کن مهربان

مبارکه عزیزم  چقدر قشنگه تو این شب عزیزم خانم فاطمه زهرا به آدم نگاه کنه

ممنوووون مهربان

خیلی مادری کردن برام

ان‌شاالله همگی حاجت روا باشیم

التماس دعا دارم🌻

به سلامتی گلم مبارک باشه به خوبی و خوشی بگذرونی . من دو هفته دیگه زایمان دارم برای منم دعا کنید 😍

ممنوووونم

ای جانم

ان‌شاالله یه زایمان راحت و سبک داشته باشی و خودتون و خانوادتون خوشبخت و عاقبت بخیر باشید

التماس دعا نازنین

مبارک باشه 

به سلامتی بغلش کنی 

عزیزم طبیعی باردار شدی یا با دارو ؟

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
مبارک باشه  به سلامتی بغلش کنی  عزیزم طبیعی باردار شدی یا با دارو ؟

سلام عزیزم ممنووون

نه من ۳ سال منتظرم

یک ای یو ای و دو انتقال منفی

این بار سوم بود انتقال دادم

سلام عزیزم ممنووون نه من ۳ سال منتظرم یک ای یو ای و دو انتقال منفی این بار سوم بود انتقال دادم

إن شا ء الله به سلامتی دو آن حاملگی بگذرانی 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2706