2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت🤩

7037 بازدید | 89 پست

سلام عزیزان

منم بالاخره امشب به لطف حضرت زهرا بی بی چکم بعد از ۳ سال مثبت شد🤩

گفتم عکسشو بزارم که هم امید و انگیزه بشه برای کسانی که تو این راه سخت هستن هم ازتون بخوام دعا کنید همه چیز خوب پیش بره

ناامید نشید بچه‌ها . امشب هر خواسته‌ای دارید از مادرمون بگیرید. ما رو هم دعا کنید🙏🌻

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به سلامتی بغلش کنی عزیزم

ممنون مهربان

التماس دعا🌻

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

مبارکه عزیزم انشالله بسلامتی 

واسه منم خانوم فاطمه قول داده بود و به قولش وفا کرد

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2740

عزیزم مبارک باشه💜💜💜

ان شاءالله زیر سایه پدر و مادر به موفقیت و سربلندی برسه🙏🏻

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

مبااارکه 😍 

در پناه خدا سالم بیاد بغلت

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
بسلامتی گلم . مبارکه  چندروز بعد از موعد پریودتون مثبت شد ؟ چنتا بی بی زدید تا الان؟

ممنون مهربان

من سومین بار بود که انتقال جنین داشتم

روز ۱۲ انتقال جنینم هست

دو تا انتقال قبلی منفی شده بود

شنبه برم ازمایش که قطعی بشه به امید خدا 

امروز اولین بی بی چک رو زدم

التماس دعا🌻