2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 7145 بازدید | 89 پست

خانوم فاطمه زهرا حاجت منم داد و بیبی چکم مثبت شد

😍😭😭قربونش برم ک واسم مادری کرد

تیکر باردار شدنمه... اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست که زود مامان بشم... اخه من خیلی ادم کم صبریم 😥خوشحالم میکنید اگه اطلاعاتی راجب تنبلی تخمدان دارید بهم بگید که باعث زودتر مامان شدنم بشه❤️❤️  ایشالا تا قبل از تموم شدن تیکر مامان شده باشمو تیکر جدید  بزنم..... خدایا شکرت روز 14آذر سونو دادم تنبلی کوفتیم درمان شده بالخره... دکتره گفت هیچ خبری از تنبلی نیستتتتت... 4دی بیبی چکم مثبت شد.. خدایا شکرت.. میشه واسه سلامتی فندوقم یه صلوات بفرستین من ریخته ام در رگ تو شیره جان😍هی چرخ بزن در منو دل را بتکان❤️این هم نفسی چه حس و حالی دارد🥰در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕💞تیکر تولد یسالگیه دخملمه🌺❤️💞
خانوم فاطمه زهرا حاجت منم داد و بیبی چکم مثبت شد 😍😭😭قربونش برم ک واسم مادری کرد

خدا رو شکر 

به سلامت این دوران بگذرانی 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوم فاطمه زهرا حاجت منم داد و بیبی چکم مثبت شد 😍😭😭قربونش برم ک واسم مادری کرد

ای جانم

مبارکت باشه

قربون حضرت زهرا بشم حواسش به هممون هست . به موقع برای هممون مشکل گشایی میکنه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
ای جانم مبارکت باشه قربون حضرت زهرا بشم حواسش به هممون هست . به موقع برای هممون مشکل گشایی میکنه

ماشالله چ پر ررنگم هست بیبی چکت😍😍مطمئنم دوقلو شده .ای ننه😍😍😍برامن هاله کککککمرنگ بود روز یازدهم انتقال

2742
ماشالله چ پر ررنگم هست بیبی چکت😍😍مطمئنم دوقلو شده .ای ننه😍😍😍برامن هاله کککککمرنگ بود روز یازدهم ...

وووووای البالو جون نگوو دوقلو سخته😅😅

بازم هرچی خدا بخواد

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2740
ممنون مهربان التماس دعا🌻

وای خدا چقد خوشحال شدم 

خدا بچتو سالم بهت بده 

برا منم با دل پاکت دعا کن کارم بشه و به صلاحم باشه بتونم برم

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
مبارکه  انشالله به سلامتی به دنیا بیاد

ممنون عزیزم

مبارک باشه خانمی لطفا واسه منم دعا کن

حتما عزیزم

اگر لایق باشم

ان‌شاالله حاجت روا باشی 

شما هم برای من دعا کن

وای خدا چقد خوشحال شدم  خدا بچتو سالم بهت بده  برا منم با دل پاکت دعا کن کارم بشه و به ص ...

الهی آمین

ان‌شاالله به حق مادر سادات خواسته‌ی دلت با مصلحت خدا یکی بشه

الهی آمین ان‌شاالله به حق مادر سادات خواسته‌ی دلت با مصلحت خدا یکی بشه

آمین و همچنین

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
چه حس ناب و قشنگی😍😍😍❤  ان شاءالله به سلامتی بیاد بغلت🤗😘  با دارو حامله شدی شما عزیز ...

ممنون از محبتت عزیزم

بله ای وی اف بودم

تاپیک های قبلیم مفصل هست

2706