2752
2734
عنوان

کاربران محترم سایت جواب بدید

96 بازدید | 16 پست

سلام 

کاربر آقاهستم، این روزا هرجا که میریم ، تو خیابون ، کافی شاپ، کوچه و بازار و حتی محیط دانشگاه دخترانی رو می بینیم که در حال سیگار کشیدن هستن، خب این موضوع واقعا جای تاسف داره ، چرا که هم به سلامتی خودشون آسیب میزنن هم اون شان و منزلت یه دختر  که مادر آینده یک خانواده هستش رو زیر سوال میبرن، خب ممکنه بگید که چرا پسرا میکشن؟

من خودم موافق سیگار کشیدن پسرا نیستم، اما معمولا پسرا دغدغه های ذهنی و شغلیشون   خیلی بیشتره،،،  باور کنید هر وقت می بینم که این دختر بچه ها با افتخار در حال سیگار کشیدن هستن کلی افسوس میخورم😑 هرچند که بخشی از این مشکل رفتاری به محیط خانواده بر میگرده

اما سوالم اینه که شما هم مثل من فکر میکنید این رفتار دختران در ملاء عام نادرسته، یا من خیلی حساسم؟؟؟؟؟

من و گنجشک دلم غرق در تماشای تو بودیم       تو بی خبر پر زدی بر ایوان دگر😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همینقدر که شما فکر میکنی کار غلطی مثل سیگار کشیدن جنسیت داره و توجیه میکنی پسرا پرمشغله تر هستن پس حق دارن سیگاری باشن بی منطق بودن شما تواین زمینه رو میرسونه 

کار غلط زن و مرد نداره غلطه ونباید انجام بشه 

ادم های سیگاری هم تحریک پذیرتر و عصبی تر از بقیه هستن و بهتره ادم سعی کنه باهاشون کمتر تعامل داشته باشه 

دختر خانم میشه مادر خانواده اقا پسر هم میشه پدرخانواده و هردوبهتره دودی نباشن چون قراره بشن الگوی بچه هاشون 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

منی ک خانوم هستمم بدم میاد

هم از دختر سیگاری و هم از دختر بد دهن 👌

با افتخار تو خیابون با صدای بلند فحش میدن، حس گنگ بودن بهشون دست میده

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
همینقدر که شما فکر میکنی کار غلطی مثل سیگار کشیدن جنسیت داره و توجیه میکنی پسرا پرمشغله تر هستن پس ح ...

خب منم گفتم با سیگار کشیدن پسرا موافق نیستم😅

اما اینو هم قبول کنید اونقدار که سیگار کشیدن یه دختر رو ی شخصیتش تاثیر منفی داره ری شخصیت یکه پسر نداره

خب منم گفتم با سیگار کشیدن پسرا موافق نیستم😅 اما اینو هم قبول کنید اونقدار که سیگار کشیدن یه دختر ...

قبول نمیکنم 

شخصیت. رفتار زن و مرد نداره 

بیا بیرون از این کلیشه ذهنی جنسیت زده تا فکرت نرمال و منطقی باشه دوست من 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
منی ک خانوم هستمم بدم میاد هم از دختر سیگاری و هم از دختر بد دهن 👌 با افتخار تو خیابون با صدای ...

دقیقا در کنار سیگار کشیدن رفتارای ناپسندی هم دارن

قبول نمیکنم  شخصیت. رفتار زن و مرد نداره  بیا بیرون از این کلیشه ذهنی جنسیت زده تا فکرت ...

خب اگه مشکل کلیشه ذهنی من باشه من میپذیرم

اما من حس میکنم شما دارید از این رفتار دخترا دفاع میکنید

خب اگه مشکل کلیشه ذهنی من باشه من میپذیرم اما من حس میکنم شما دارید از این رفتار دخترا دفاع میکنید

من از رفتار هیچ ادم دودی دفاع نمیکنم 

خانم باشه یا اقا 

2706