2733
2739
عنوان

بیبی چک بعد چند روز مشخص میکنه؟

100 بازدید | 21 پست

سلام خانما یادم رفت قرص ال دی بخورم یازدهم هم نزدیکی داشتم الان ۲ تا خوردم باهم میترسم حامله شم. چیکار کنم ؟ پریودم اول ماه بود 

اول ماه اگه عقب افتاد

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یعنی باید تا ماه بعد صبر کنم ؟ چیکار کنم حامله نشم ؟ 

قرص اورژانسی

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍

البته تا ۲۴ساعت بعد رابطه کارسازه

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍
2740
۲ تا ال دی خوردم اورژانسی هم بخورم یعنی ؟

ال دی تاثیری نداره ک باید اورژانسی میخوردی حالا اصلا شاید حامله نشی الکیه مگ با ی بار رابطه حامله شد

زعفران بخورم تاثیر داره ؟

اگ بخوای سقطش کنی اره تاثیر داره

2706