2752
2734
عنوان

بیبی چک بعد چند روز مشخص میکنه؟

100 بازدید | 21 پست

سلام خانما یادم رفت قرص ال دی بخورم یازدهم هم نزدیکی داشتم الان ۲ تا خوردم باهم میترسم حامله شم. چیکار کنم ؟ پریودم اول ماه بود 

اول ماه اگه عقب افتاد

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یعنی باید تا ماه بعد صبر کنم ؟ چیکار کنم حامله نشم ؟ 

قرص اورژانسی

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍

البته تا ۲۴ساعت بعد رابطه کارسازه

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍
۲ تا ال دی خوردم اورژانسی هم بخورم یعنی ؟

ال دی تاثیری نداره ک باید اورژانسی میخوردی حالا اصلا شاید حامله نشی الکیه مگ با ی بار رابطه حامله شد

زعفران بخورم تاثیر داره ؟

اگ بخوای سقطش کنی اره تاثیر داره

2706