2733
2734

وارد رابطه شدن کلا اشتباهه تو هر سنی بخواد باشه ولی تو این سن بدتره ربطیم به کنکور و ازمون نداره 

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤                                                                                                            ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زیر ۲۱ توی رابطه رفتن خوب نیست 

خودم توی ۱۷ و ۱۸ سالگی دوبار رفتم توی رابطه هیچ کدوم هم خوب نبود و بهم زدم اولی پسر خوبی بود میشناختمش ولی بهم نمیخوردیم دومیم که هیچی نگم بهتره مثلا حقوق میخوند و درسخون بود!!!! با اینم بهم زدم 

بعد فهمیدم زیر ۲۱ آمادگی برای ورود به رابطه نیست 

کلا با ارتباطات اینجوری مخالفم(برای زندگی خودم)

مذهبی هم نیستم،نه الان که۱۸سالمه نه قبلا که کودک بودم یه درصد دلم نخواست دنبال این روابط باشم..چون تمام تمرکز رو من باید بذارم روی رشد شخصیتیم..

زمانی می تونم رابطه خوبی رو تجربه کنم که اول خوب بچگیم رو کرده باشم و خودمو درگیر روابط پوچ نکنم..

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
حتی برا پسرا ؟

اره دیگه 

دو تا دوست پسرهام یکیشون ۱۹ سالش بود یکیشون هم ۲۰ هر دو کاملا بچه 

در این حد که وقتی بحثمون می‌شد دومیه اصلا دنبال حل کردن از طریق صحبت نبود و وقتی به خواسته اش نه میگفتم ناراحت می‌شد پسرا که بچه تر از دخترا هم هستن زیر ۲۳ ۲۴ به نظرم نرم توی رابطه 

2706