2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه گزینه دیگه‌ای نبود و مجبور نبودم میرفتم، چون نسبت به ساعت کاریش و هزینه رفت‌وآمدش خیلی کمه حقوقش

خودمم میدونم حقوقش کمه ولی تاپیک خای قبلی من رو بخونید میفهمید چه قدر تو منگنه هستم.

دعا کنید اونی که نون کسی رو میبره هیچ وقت صاحب هیچ جایگاهی نشه

شرایط آدما خب فرق می‌کنه.اگر میتونی کار دیگه پیدا کنی نه ولی اگر فقط همینه و پولم احتیاج داری راه دیگه نداری خب.اگر بتونی در کنار منشی بودن چیزی ببری به خانما بفروشی خوبه یعنی مثلا کارای خانگی(مث سبزی و رب و این چیزا سفارش بگیری) یا پاپوش یا چیزای دیگه ببافی یا بوفه باشگاه رو دس بگیری.

2731
شرایط آدما خب فرق می‌کنه.اگر میتونی کار دیگه پیدا کنی نه ولی اگر فقط همینه و پولم احتیاج داری راه دی ...

من دانشجو هستم دخترمم چهار سالشه اصلا به هیچ کار دیگه ای نمیرسم.

چرا همکارم باعث شد من اخراج شدم  

خودمم میدونم حقوقش کمه ولی تاپیک خای قبلی من رو بخونید میفهمید چه قدر تو منگنه هستم. دعا کنید اونی ...

الان دیدم عزیزم، کاش این‌‌جور آدما هیچوقت قدرتی دستشون نیاد که بخوان با زندگی و کار بقیه این کار رو بکنن. اگه تو منگنه‌ای خب قبول کن، فوقش اینه که همزمان میگردی اگر کار بهتری پیدا کردی از این‌جا میای بیرون بعدتر.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

اگر زرنگ و بلا باشی خانمای باشگاهی بهترین منبع خریدن.فقط باشگاه گیر نده خوبه.من یکیو میشناسم تو اقوام سرکه سیب مینداخت(دیگه سرکه سیب انداختن جزو آسون ترین کاراست فک کنم زحمتش از همه چی کمتره) بعد می برد به زنای استخرشون(خودش اونجا میرف استخرا.نه که مدیر یا منشی باشه حتی) میفروخت.به اسم لاغری و این چیزا.انقد پول دراورد:/

2738
الان دیدم عزیزم، کاش این‌‌جور آدما هیچوقت قدرتی دستشون نیاد که بخوان با زندگی و کار بقیه این کار رو ...

آره واقعا.

حالا عصر بهم گفته بیا برم ببینم شاید اگه حقوقش کمه ولی محیطش خوب باشه.

نمیدونم چه جوری به خودم دلداری بدم دیگه

من دانشجو هستم دخترمم چهار سالشه اصلا به هیچ کار دیگه ای نمیرسم. چرا همکارم باعث شد من اخراج شدم &n ...

الهی...آفرین به همت و غیرتت که هم بچه داری هم دانشجویی هم کار میکنی.روزی دست خداست قربونت برم دوستت کی باشه.راستی دانشگاها خودشون کارورز میگیرن تا جاییکه میدونم و پول دانشگات درمیاد تا حدی

الهی...آفرین به همت و غیرتت که هم بچه داری هم دانشجویی هم کار میکنی.روزی دست خداست قربونت برم دوستت ...

ممنون.  

نه بابا هیچ کمکی نمیکنن زنگ زدم برا شهریه گفتم سایتم رو باز کنید امتحان بدم شنبه امتحان دارم بعد پول میریزم به حسابتون قبول نکردن 

ممنون.     نه بابا هیچ کمکی نمیکنن زنگ زدم برا شهریه گفتم سایتم رو باز کنید امتحان بدم شن ...

اون که نه...ولی کارورزی رو خودم از نزدیک در جریانش بودم یه سوال از امور دانشجوییتون بکن وام هم میدن در ضمن...فقط شاید تو کرونا کارورز نباشه وگرنه که حتما دارن.خیلی ام خوبه محیط عالی با استادا و مدیر گروهایی همش همه جوره هواتو دارن اگر بتونی کارورز شی.یعنی شغلت میشه اینکه توی دانشگاهتون بشی دستیار یکی از استادا یا مدیر گروها.کارای دفتریشو براش کنی

خودمم میدونم حقوقش کمه ولی تاپیک خای قبلی من رو بخونید میفهمید چه قدر تو منگنه هستم. دعا کنید اونی ...

تیغ بران گر بدستت داد روزگاز، هر چه میخاهی ببر اما نبر نان کسی

پدر اگر آن شب خوش خلوتی پیدا نمیکردی#تو ای مادر اگر شوخ چشمی ها نمیکردی#تو هم ای آتش شهوت،شرر بر پا نمیکردی#کنون من هم ب دنیا بی نشان بودم###پدر آن شب جنایت کرده ای شاید نمیدانی#به دنیایم هدایت کرده ای شاید نمیدانی#از این بابت خیانت کرده ای شاید نمیدانی
آره واقعا. حالا عصر بهم گفته بیا برم ببینم شاید اگه حقوقش کمه ولی محیطش خوب باشه. نمیدونم چه جوری ...

شاید اصلا قسمتت این بوده از اونجا بیای بیرون یه کار بهتر پیدا کنی عزیزم. من شوهرم سر اولین کارش که رفت حقوقش زیاد نبود یعنی کم میاورد همیشه. بعد با رییسش به مشکل خورد و آخرش اومد بیرون، وقتی اومد پشیمون شده بود میگفت لوس‌بازی درآوردم الان دیگه کار گیرم نمیاد. بعدش رفت سر یه کاری که حقوق ثابت نبود و یه مدلی بود مثل پورسانتی کار کردن ولی یه‌ذره بعدش یه کار پیدا کرد با موقعیت و حقوق خیلی بهتر. ایشالا کار‌های بهتری هم پیدا میشه برات عزیزم، غصه‌ش رو نخور، همین که بچه‌ داری و دانشجو هم هستی و شاغل هم هستی خودش نشون میده چقدر توانمندی و برای آدم‌های کاری همیشه کار پیدا میشه درنهایت. شهریه دانشگاهت رو نمیتونی با دانشگاه صحبت کنی قسطی بدی یا معاف شی؟ چون من یادمه یکی از دوست‌هام غیرانتفاعی بود دانشگاهش یه ترم رو تونست این کار رو بکنه.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2706