2737
2734
اره آموزش ابتدایی لیسانشو دارم. کاردانی نرم افزار خوندم. پیش دبستانی رفتم گفت دانش آموزمون کمه حقو ...

بخون برای استخدامی.من هم رشته ام مثل شماست 

مدرک داروخانه هم دارم.

اگه اینجا که گفتی بری سرکار فرصت می کنی بخونی

واسه ام دعا کنید خیلی تنها شدم😪
خوندی تاپیک اولم رو؟. آره واقعا به خدا تازه یک ماه هم که رفتم حقوقم رو ندادن یک ماه الکی رفتم 

بیشتر داروخانه هو اتانول میفروشن ب ساقی ها که باااش مشروب دست ساز درست کنن که جوونا را بدبخت کنن. یا بدون نسخه قرص ب معتادها با قیمت زیاد میفروشن. باید میرفتی اداره بهداشت و شکایت میکردی از دستشون که غیر قانونی دارو میفروشند و حقوقت را بهت ندادن

پدر اگر آن شب خوش خلوتی پیدا نمیکردی#تو ای مادر اگر شوخ چشمی ها نمیکردی#تو هم ای آتش شهوت،شرر بر پا نمیکردی#کنون من هم ب دنیا بی نشان بودم###پدر آن شب جنایت کرده ای شاید نمیدانی#به دنیایم هدایت کرده ای شاید نمیدانی#از این بابت خیانت کرده ای شاید نمیدانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر داروخانه هو اتانول میفروشن ب ساقی ها که باااش مشروب دست ساز درست کنن که جوونا را بدبخت کنن. یا ...

بیمارستان نمازی شیراز مسئول فنیه نکبت انقدر حرص پول دارن سه تا داروخونه داره

بیشتر داروخانه هو اتانول میفروشن ب ساقی ها که باااش مشروب دست ساز درست کنن که جوونا را بدبخت کنن. یا ...

من دو ماه تو یه داروخونه بودم میگفت من نون حروم نمیخوام تحت هیچ شرایطی نفروشین.

این نکبت همش میگفت فقط فروش.

میگفت میترسم ورشکست کنم ولی گوه میخورد.

حرص مال داشت 

2728
من دو ماه تو یه داروخونه بودم میگفت من نون حروم نمیخوام تحت هیچ شرایطی نفروشین. این نکبت همش میگفت ...

مالی جمع نگردد مگر از راه حرام، و یا با حرص و طمع

هیچم فکرشو نکن شما هم خدایی واسه خودت داری بازم سعی و تلاش کن تا یه شغل خوب پیدا کنی

پدر اگر آن شب خوش خلوتی پیدا نمیکردی#تو ای مادر اگر شوخ چشمی ها نمیکردی#تو هم ای آتش شهوت،شرر بر پا نمیکردی#کنون من هم ب دنیا بی نشان بودم###پدر آن شب جنایت کرده ای شاید نمیدانی#به دنیایم هدایت کرده ای شاید نمیدانی#از این بابت خیانت کرده ای شاید نمیدانی