2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید اصلا قسمتت این بوده از اونجا بیای بیرون یه کار بهتر پیدا کنی عزیزم. من شوهرم سر اولین کارش که ر ...

من یه بار وام گرفتم دیگه شامل من نمیشه

نه خیلی زنگ زدم حتی سایت رو باز نکردن امتحانم رو بدم بعد شهریه رو بدم حالا دعا کنید دوباره زنگ بزنم قبول کنه چون کسیو ندارم ازش قرض بگیرم.

2731
2740
آره واقعا 

میگن فقط منشی من خودمم یبارمیخاستم برم.. باید بری طی بکشی و جارو کنی و کمک کنی تو نظافت.. فقط ک نمیان بگن جواب گوشی بده هزارتا کار میندازن رو دوشت اصلااااا قبول نکن هیشکی زیر بار این کارنمیره

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
میگن فقط منشی من خودمم یبارمیخاستم برم.. باید بری طی بکشی و جارو کنی و کمک کنی تو نظافت.. فقط ک نمیا ...

وای راست میگی ها اره اصلا ولش کن خدا بزرگه ان شاءالله یه کار بهتر گیرم بیاد 

خوندی تاپیک اولم رو؟. آره واقعا به خدا تازه یک ماه هم که رفتم حقوقم رو ندادن یک ماه الکی رفتم 

آره خوندم خیلی ناراحت شدم. خب این تجربه بشه واست که تو داروخانه ها دخالت نکنی تو کارشون و کاری نداشته باشی که داروها را آزاد میفروشن. داشتی از کارشون سر در میاوردی که اخراجت کردن. 

پدر اگر آن شب خوش خلوتی پیدا نمیکردی#تو ای مادر اگر شوخ چشمی ها نمیکردی#تو هم ای آتش شهوت،شرر بر پا نمیکردی#کنون من هم ب دنیا بی نشان بودم###پدر آن شب جنایت کرده ای شاید نمیدانی#به دنیایم هدایت کرده ای شاید نمیدانی#از این بابت خیانت کرده ای شاید نمیدانی
اسی رشته ات کارشناسی  آموزش ابتدایی؟ من یکی از دوستام پیش دبستانی درس میده

اره آموزش ابتدایی لیسانشو دارم.

کاردانی نرم افزار خوندم.

پیش دبستانی رفتم گفت دانش آموزمون کمه حقوقت میشه ماهی 800 مهد هم نمیزاشت بچه ام رو بزارم نمیصرفه برام 

2706