2737
2739
خخخخ عجب کنجکاو. تر شدم خاک تو سرم

سارا 

کتاب ایران بین دو انقلاب رو بخون اگر به تاریخ علاقه مندی یکم طولانی هست ولی بهت اطلاعات خوبی میده

نور خواهی مستعد نور شو.... 
سارا  کتاب ایران بین دو انقلاب رو بخون اگر به تاریخ علاقه مندی یکم طولانی هست ولی بهت اطلاعات ...

خانوم یکی کفته بود اونو دان کردم دارم میخونم 

ممنونم عشقم بع. خانوم اونم دان میکنم حتما

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوم یکی کفته بود اونو دان کردم دارم میخونم  ممنونم عشقم بع. خانوم اونم دان میکنم حتما

خانوم روهم خودم گفتم 😂😂

خانم رو خوندم بخاطر همین کتاب بود که رفتم و کلی در مورد قاجارها خوندم 

کتاب خوبی بود اواخر یکم هندیش کرده بود ولی وقایع کلی تاریخی تقریبا درست بود

خانوم روهم خودم گفتم 😂😂 خانم رو خوندم بخاطر همین کتاب بود که رفتم و کلی در مورد قاجارها خوندم&nbs ...

عه خخخ تو گفته بودی فاطمه جون 

پس انگار منم بعدش می م در مورد قاجارها بخونم الان فصل دو هستم از زندان ازاد شده و خانوم مرده

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2728
عه خخخ تو گفته بودی فاطمه جون  پس انگار منم بعدش می م در مورد قاجارها بخونم الان فصل دو هستم ا ...

برو جلو هنوز مونده به هندی بازیشون برسی😂😂😂

سلام به همههه اینجا دورهمی کنکوریاس؟ بچها من یه سوال درباره انتخاب رشته داشتم  کی میتوکه راه ...

سلام عزیزم ...نه ما کنکوری نیستیم .خانم های کتابخونی هستیم که باهم دوستیم .🌹🌹🌹

2738

عه اینجا برا معرفی کتابه؟

خب منم کتاب معرفی کنم

بر باد رفته عااالیه 

دزیره هم عالیههه

داریوش بزرگ عااالیه اگر مثل من به تاریخ علاقه دارید

سینوهه

تو مثل رقص گل سرخی رو باد💫 من مثل خارم رو شاخهه اونم زیاد زیاد🥀 خب بچها من همون جنگول فنگولم این کاربری جدیدمه که شدم خاهر جنگول فنگول😊 جنگ ستیز باشی به جای مرد ستیزو و زن ستیر🤗یه نکته دیگه که حضور هرکی تو سایت به خودش مربوطه و به شما ربطی نداره.راااستیییی یه کاربر هست تو سایت که همیشه چکم میکنه میخام براش اینجا تو امضام یه پیام بزارم:ببین عزیزم شاید ازت دلگیر بودم ولی بیخیال تو بی ارزش تر از اونچه که فکر میکنمی و این عقده های توعه و من نمیدونم تو زندگیت چه بلایی به سرت اومده که اینطور شدی ولی خدا کمکت کنه شفا پیدا کنی از لحاظ عقلی.و اینکه صد در صد خودت بیش از همه در عذابی پس دلم خیلی برات میسوزه ...!
عه اینجا برا معرفی کتابه؟ خب منم کتاب معرفی کنم بر باد رفته عااالیه  دزیره هم عالیههه داریو ...

ممنون دوست خوب 🌱

سه تاش رو خوندم و عالی بوده 

فقط داریوش رو نخوندم که با معرفی شما حتما میذارم تو لیستم و میخونم 😍

خدا نکنه...فقط  یه ذره کنجکاوی😂😂😂

😂

خدا نکنه ولی خب تو کنجکاو نشی کی بشه    

خخخخ 

2706