2733
2734
عنوان

ابدومینو پلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 77 پست
اره با قد ما ۶۸ تا ۷۰ خوبه الان دوست دارم سینه هامو عمل کنم نمیزاره شوهرم

دوستم سينه هاشو عمل كرده پروتز

ميگفت اصلا دردي نداشته

خ خوب بودن

ديدمش

ولي من از پروتز ميترسم خداي نكرده غده اي چيزي باشه تشخيص ندن بعدا 

اره با قد ما ۶۸ تا ۷۰ خوبه الان دوست دارم سینه هامو عمل کنم نمیزاره شوهرم

چرا نميزاره

منم سينه فك نكنم بزارم

با شيردهي داغون شدن

قبل بارداري هيكل خ خوبي داشتم ٦٣ كيلو بودم اخرين بارداري ٩٧ شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم سينه هاشو عمل كرده پروتز ميگفت اصلا دردي نداشته خ خوب بودن ديدمش ولي من از پروتز ميترسم خد ...

من سینه هام بزرگن ولی شل و ول نیستن دوست دارم کوچکشون کنم نمیزاره ولی میگه همون جای بخیه ی شکمت بسه  

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
چرا نميزاره منم سينه فك نكنم بزارم با شيردهي داغون شدن قبل بارداري هيكل خ خوبي داشتم ٦٣ كيلو بودم ...

دقیقن مثل همیم منم قبل بارداري ۶۳ بودم بعد سر پسر دومم ۹۶ شدم ولی کم کم رسوندم خودم و به ۷۲ الان ۷۰ م 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
2728
پروفايلت خودتي؟ با عمل ابدو تزريق ب باسن هم داشتي؟

نه عزیزم خودم نیستم 

آروم تزریق باسن داشتم

2738
اره شما هم اندام خوبي داشتي

نه دیگه آره لاغرتر میشم زشت میشم منم مثل شما اول صورتم لاغر میشه

منم قصد دارم انجام بدم به نظرتون وزنم کم کنم بعد برم یا نه 

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
منم قصد دارم انجام بدم به نظرتون وزنم کم کنم بعد برم یا نه 

اره عزیزم اول وزن کم کنی بهتره

ولي خ حس خوبي دارم وزن ٧٠  سبك ميشم  الان زانو درد دارم زياد

اره واقعن وزن باید متناسب باشه مخصوصن خانمها

من سینه هام بزرگن ولی شل و ول نیستن دوست دارم کوچکشون کنم نمیزاره ولی میگه همون جای بخیه ی شکمت بسه ...

ولي من سينه هام كوچيكن 

٧٥ 

بارداري ب ٨٠ فك كنم برسن

از تزريق چربي ب صورت راضي بودي درد نداشت طبيعي شد صورتت؟

2706