2204
2298
عنوان

بچه ها حالم خیلی بده..لطفا بیاین

163 بازدید | 22 پست

یه ساعت پیش خواب دیدم پسرم افتاد تو یه چاه

الان زدم تعبیر نوشته نشانه ی زیان و بیماریه

استرس شدید گرفتم

من خودم وسواس فکری شدید دارم و همیشه توهم بیماری پسرمو دارم

حالم خیلی بده

چکار کنم؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

صدقه بده رفع میشه عزیزم 

برا درمان وسواست چیکارا کردی 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀  لطفا وقتی نصیحتت میکنم یا ازت خواهش میکنم جدی بگیر....روزایی که من داشتم حماقت میکردم هیچکس نبود نصیحتم کنه😥کمکم کنه😥به دادم برسه😭😭😭😭من آدمی بودم که نیازی نبود حتما چیزی رو خودم تجربه کنم تا ازش درس بگیرم. همیشه از تجربه های دیگران درس میگرفتم...اما اما اما درست جایی که کاملا بی تجربه بودم و تو سن کم یه تجربه خیلی بزرگ و خیلی تلخ کسب کردم تجربه ای که انقدر تلخ بود که هنوزم که هنوزه گریم میگیره و فهمیدم هیچکس به اندازه من خوب اما احمق نبود💔حتی الانم که این متن رو به امضام اضافه کردم گریم گرفت پس خواهش میکنم راحت از خواهشام نگذر🥲    لطفا با شعار امربه معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما.    آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂https://harfeto.timefriend.net/16412274116285    من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺

صدقه بده عزیزدلم نگران نباش... 

به خدا توکل کن و فکر بد نکن،،، به هرچی فکر کنی همون میشه پس بیخودی استرس نگیر وقتی به خدا توکل کنی و کاراتو بدی دست خدا دیگه هیچی نمیشه خیالت راحت باشه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکور 1401 گذاشتم😊
2050

۳ تا آیت الکرسی بخون براش هرجا که میرید و بهش فوت کن صدقه هم بزار ایشالا که خیره

عضو گروه آبی😍💙وزن اولیه:💙۶۸ وزن ثانویه:۶۳💙 وزن فعلی:۶۱💙 وزن هدف:۵۰💙🥰 شروع رژیم از:۱۴۰۰/۱۰/۱۳
2051