2752
2734
عنوان

زنداییم مادر بزرگمو انداخته بازداشتگاه 🤯🤯😱🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 8909 بازدید | 200 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا ماهایی که انتظار عروسی داشتیم بهمون خبر اختلاف می‌رسید که باهم دعوا دارن نمیسازن و فلان ، فهمیدیم که زنداییم با زور میگه که باید کل کارخونه یا (کارگاه) رو به اسم داداشم بزنی که باهات ازدواج کنم ، ما تو شوک بودیم ، حالا باز می‌گفت به اسم خودم بزنی یه چیزی ، داداش خیلی عجیب بود ، داییمم ک عاشق ، کارگاه رو قبول نکرد ولی. رفت براش یه ۲۰۶ خرید با یه تیکه طلا که آشتی کنه ، اونم قبول کرد ، با وساطت خانواده ها قرار شد که هرچی زود تر ازدواج کنن و برن سر خونه زندگیشون

2731

داییم قبول کرد جهاز  رو بخره ( کل چوب و فرش و یخچال و ماشین لباسشویی و ظرفشویی   و چند تیکه کوچیک ) و برای هدیه ی ازدواج هم یه سرویس طلا که همه رو قبول کرد و رفتن سر خونه زندگیشون باز بدون مراسم و هیچی ، یه شام خیلیییی مختصر و خانوادگی که اونم به اصرار داییم قبول کردن که اقلا مادر و خواهرام باشن ، اون شب تنها شبی بود که ما رفتیم خونه داییم و بعدش تا یه سال هیشکدوم حتی یبار هم نرفتیم و البته خب بهش حق هم میدادن ، چون شاغل بود و به خاطر کارش با داییم شب می‌رسیدن خونه و واقعا وقت هم نداشتن