2733
2739
عنوان

ارتباط

192 بازدید | 23 پست

بچها به کمکتون نیازدارم

من یساله با یکی تو رابطه ام و طرف واقعا همجوره دوسم داره و اثباتش کرده منم بعد ۱۰ ماه بهش علاقمند شدم..

مشکل اینه بهم پیشنهاد ازدواج داده ولی من اصلا با ظاهرش حال نمیکنم😑😶..و اینکه اون یه ادم مذهبیه بشدت مذهبی‌‌..ولی من یه ادم با افکار ازادم..اون عاشقمه ولی من دوسش دارم..باید چیکارکنم 😢

پس چرا باهاش وارد رابطه شدی 

هدفم ازدواج نبود که

اولش فرندشیپ بود که بعدفهمیدم کلا ممو زیرنظر داشته تت بتونه مخمو بزنه و خیلی ام تلاش کرد حقیقتا..منتها واقعا نمیتونم ظاهرشو تحمل کنم و اعتقاداشو..از سمتی بهش علاقه دارم ولی نه برای زندگی مشترک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تکلیفت از اول روشن نبود پس چرا باهاش رابطه رو شروع کردی

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2728
تکلیفت از اول روشن نبود پس چرا باهاش رابطه رو شروع کردی

فرندشیپ بود..یهویی شد مگه ادم با هرکی وارد رابطه میشه باید باهم ازدواج کنن عزیزم؟😶اونم بعد این مدت کم

عزیزم باید اول رابطه مشخص میکردی که فقط یه رابطه دوستیه

گذاشتی الان که پسر پیشنهاد ازدواج داده میگی خوشت نمیاد😑

و این که منو همسرم تفاوت اعتقادی زیادی داریم

کمی طول کشید تا درک کنیم اون طوری که باید

و الان کاملا بهم احترام میزاریم

فرندشیپ بود..یهویی شد مگه ادم با هرکی وارد رابطه میشه باید باهم ازدواج کنن عزیزم؟😶اونم بعد این مدت ...

ن عزیزم ولی میگی کلا با ظاهرش حال نمیکنی و از اونطرفم میگی با یه نفر تو ارتباطم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
عزیزم باید اول رابطه مشخص میکردی که فقط یه رابطه دوستیه گذاشتی الان که پسر پیشنهاد ازدواج داده میگی ...

اتفاقا مشخص کردم..ولی یهو دیدیم احساس داریم..

و حتی نشخص هم کردم من هدفم ازدواج نیست چون تفاوتتی زیادیی داریم هم خونوادگی هم فکری..

منتها منو تحت فشار قرارداده🤦🏼‍♀️

ازسمتی واقعا دوست محشریه..بارا هم گفتم که بیشتر از یه پارتنر یه دوست واقعی هسی برام منتها نمتونه به احساساتش غلبه کنه..منم نمخوام یه دوست خوبو ازدست بدم..

نمیدونم چیکارکنم واقن

2740
ن عزیزم ولی میگی کلا با ظاهرش حال نمیکنی و از اونطرفم میگی با یه نفر تو ارتباطم 

قربونت برم رتبطه ما بیشنر دوستی بود تا‌پارتنر..

منتها من عشق اولش بودم و به تازگی فهمیدم ازاولش دوسم داشته و بمرور شکل نگرفته..ازسمتی واقن تفاوتای زیادیی داریم چ طبقاتی چ ظاهری..چ فکری..و منم نمیخوام به احساساتش اسیبی برسونم نمیددنم چجوری مدیریت کنم این ارتباطو

قربونت برم رتبطه ما بیشنر دوستی بود تا‌پارتنر.. منتها من عشق اولش بودم و به تازگی فهمیدم ازاولش دوس ...

ب نظرم بهتره غیر مستقیم بهش بگی طوری ک متوجه شه

اگه ادامه بدی به این شکل، اون فک میکنه حساتون مشابه ب همه و وقتی بفهمه اینطور نیس، آسیب میبینه قطعا

ب نظرم بهتره غیر مستقیم بهش بگی طوری ک متوجه شه اگه ادامه بدی به این شکل، اون فک میکنه حساتون مشابه ...

واقعا همون اول ارتباط مشخص کردم ولی اون نمتونه منطقی فکرکنه..بهش فرصت بدم تصمیم بگیره چطوره ؟

ازسمتی ام دلم نمیخواد کات بشه این ارتباط😶

ممنون از وقتی ک گذاشتی❤

واقعا همون اول ارتباط مشخص کردم ولی اون نمتونه منطقی فکرکنه..بهش فرصت بدم تصمیم بگیره چطوره ؟ ازسمت ...

بهش بگو نیتت از ارتباط باهاش چیه بگو قصدت ازدواج نیست یا هرچی که خودت بهتر میدونی ولی بهش بگو تا فکر نکنه از طرف تو هم همون احساس مشابه وجود داره 

بعدا ک درک کنه ک اشتباه فکر میکرده خیلی آسیب میبینه :)

آخه نمونه هاشو زیاد دیدم برا همین موندم تو تاپیکت ❤

بهش بگو نیتت از ارتباط باهاش چیه بگو قصدت ازدواج نیست یا هرچی که خودت بهتر میدونی ولی بهش بگو تا فکر ...

باسه عزیزم..فردا راجبهش حتما باهاش صحبت میکنم..بازم تشکر ازت🙂

باسه عزیزم..فردا راجبهش حتما باهاش صحبت میکنم..بازم تشکر ازت🙂

💛

به عنوان یه پسر ، راهنمایی ای که میتونم بدم اینه که این رابطه رو کات کنید. این پسر قصدش دوستی معمولی نیست و اصولاً همچین رابطه ای که حداقل یکی از طرفین بیشتر انرژی میگذاره در رابطه ، اونو از حالت دوستی معمولی خارج می‌کنه. جنس ما پسر ها همینه، یا چیزی که میخوایم میشه یا فراموش می‌کنیم.شما با "فرندشیپ"  ادامه دادنتون اولا باعث توهین بیشتر به طرف مقابل میشید (این چیزیه که فقط مردها میتونن درک کنن) و دیگه اینکه مدتی بعد در رابطه تون مشکلات جدی پیش میاد چون هدف ها یکی نیستن. شما بهتره که مودبانه و با احترام بهانه ای بیارید و بگید نمیتونید ادامه بدید. این بهترین راهه در این وضعیت.

2706