2733
2734
عنوان

سه ماهه اول بارداری چی بخوریم و چی نخوریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167596 بازدید | 113 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من تقریبا 7 هفته هستم سن دقیق رو نمی دونم هنوز وقت سونو نشده ولی دکترم بهم گفت زعفران عسل و گوجه فرنگی تا سه ماه نخورم گفتم با خبر باشید گوجه فرنگی رو تو کتاب ریحانه بهشتی هم نوشته نخورید یا کم بخورید ولی دلیلش رو نمی دونم
گاهـــی …
نمیشـــــــه دســت از
دوســـــت داشتن کسی برداشــت
حــــــــــــــــــــــتی وقتــــی ازش
دلخــــــوری !
2740
سلام دوستان من دیگه سه ماه اولمو رد کردم اما چیزایی که شنیدم نباید بخورینو من نخوردم اینا بود : اول زعفران و دارچین چون می گفتن باعث سقط میشه بعد سه ماه هم زایمان زودرس میاره اما کمش ظاهرا مشکلی نداشت همه جا نوشته بودن دم نکنین من سه ماه اول که نخوردم اما الان یک دارچین تو غذا ها هست مخصوصا وقتی میرم مهمونی دیگه می خورم اناناس هم ممکنه انقباض دهانه رحم بیاره که همه سایتا نوشته بود زیاد نخورین من سی دی های دکتر هلاکویی رو هم گرفتم برا دوره بارداری می گفت ماهی نخورین جیوه داره که برا جنین ضرر داره اما فکر می کنم با توجه به نوع ماهی متفاوته ولی دکتر هلاکویی می گفت کلا نخورین اما دکتر خودم به هیچی معتقد نیست
Nazi جان من اسید فولیک می خوردم و دکتر هم یه تقویتی داد که اونم روزانه استو داخلش کلسیمو ویتامینو اینا داره. من شیر تا الان زیاد خوردم نمیدونم خوبه یا بد ولی تا الان برا من که مشکلی پیش نیومده. حتمن برو دکتر تا اگه تقویتی لازم بود بهت بده
سلام به دوستان عزیز منو تو جمعتون راه میدید منم توسط ivf حامله هستم هنوز برای سونو نرفتم اینجا خوندم موز خوب نیست ولی دکتر یکی از بستگان ما بهش گفته بود که موز از سقط جنین جلو گیری میکنه منم استفاده کردم با آرزوی بهترینها برای همه شما
اگه وجود خدا باورت بشه اون موقع خدا یه نقطه میزاره زیر باورت ومیشه یاورت

سلام دوستان..خیلی مطالبتون خوب بود‌..من هفته شش بارداری هستم..شنیدم خوردن زعفران.جگر.عسل خوب نیست باعث سقط میشه..همچنین ادویه هایی چون زنجبیل..دارچین..آویشن نخورید چون..گرمه موجب باز شدن رحم و سقط میشه..انشالله بهترین روزهای عمرتون داشته باشین..التماس دعا

2706