2733
2734
عنوان

سه ماهه اول بارداری چی بخوریم و چی نخوریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167790 بازدید | 113 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام من تقریبا 7 هفته هستم سن دقیق رو نمی دونم هنوز وقت سونو نشده ولی دکترم بهم گفت زعفران عسل و گوجه فرنگی تا سه ماه نخورم گفتم با خبر باشید گوجه فرنگی رو تو کتاب ریحانه بهشتی هم نوشته نخورید یا کم بخورید ولی دلیلش رو نمی دونم
گاهـــی …
نمیشـــــــه دســت از
دوســـــت داشتن کسی برداشــت
حــــــــــــــــــــــتی وقتــــی ازش
دلخــــــوری !
سلام دوستان من دیگه سه ماه اولمو رد کردم اما چیزایی که شنیدم نباید بخورینو من نخوردم اینا بود : اول زعفران و دارچین چون می گفتن باعث سقط میشه بعد سه ماه هم زایمان زودرس میاره اما کمش ظاهرا مشکلی نداشت همه جا نوشته بودن دم نکنین من سه ماه اول که نخوردم اما الان یک دارچین تو غذا ها هست مخصوصا وقتی میرم مهمونی دیگه می خورم اناناس هم ممکنه انقباض دهانه رحم بیاره که همه سایتا نوشته بود زیاد نخورین من سی دی های دکتر هلاکویی رو هم گرفتم برا دوره بارداری می گفت ماهی نخورین جیوه داره که برا جنین ضرر داره اما فکر می کنم با توجه به نوع ماهی متفاوته ولی دکتر هلاکویی می گفت کلا نخورین اما دکتر خودم به هیچی معتقد نیست
Nazi جان من اسید فولیک می خوردم و دکتر هم یه تقویتی داد که اونم روزانه استو داخلش کلسیمو ویتامینو اینا داره. من شیر تا الان زیاد خوردم نمیدونم خوبه یا بد ولی تا الان برا من که مشکلی پیش نیومده. حتمن برو دکتر تا اگه تقویتی لازم بود بهت بده
سلام به دوستان عزیز منو تو جمعتون راه میدید منم توسط ivf حامله هستم هنوز برای سونو نرفتم اینجا خوندم موز خوب نیست ولی دکتر یکی از بستگان ما بهش گفته بود که موز از سقط جنین جلو گیری میکنه منم استفاده کردم با آرزوی بهترینها برای همه شما
اگه وجود خدا باورت بشه اون موقع خدا یه نقطه میزاره زیر باورت ومیشه یاورت

سلام دوستان..خیلی مطالبتون خوب بود‌..من هفته شش بارداری هستم..شنیدم خوردن زعفران.جگر.عسل خوب نیست باعث سقط میشه..همچنین ادویه هایی چون زنجبیل..دارچین..آویشن نخورید چون..گرمه موجب باز شدن رحم و سقط میشه..انشالله بهترین روزهای عمرتون داشته باشین..التماس دعا