2733
2734
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 738650 بازدید | 1751 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تجربشو دارم مو هر چه ظخیم تر و پر رنگ تر بهتر جواب میده چون حداقل باید 6 یا 7 جلسه بری جایی برو ...

سلام مرجان شدیدا موافقم من همش برام سوال بود تا اینکه فهمیدم دقیقا دلیل پزشکی داره که هر چقدر مو ضخیم تر باشه بازدهیش بیشتره!

2728
میشه یجای خوب برا لیزر معرفی کنید تو اصفهان؟  من هرجایی که میپرسم، یه قیمت متفاوت با دستگاه ...

والا همشم آدرس میدن نمیگن کدوم شهره,سخته پاشیم بریم تهران,اونم ده جلسه........

سلام دوستان. من خودم دستگاه plpelmac ایتالیا دارم و میتونم در منزل خودتون لیزر انجام بدم. دارای خنک کنندس و هیچدردی هنگام لیزر احساس نمیکنید و در دو جلسه اول 60 درصد موها ریخته میشه. و در کل 5 جلسه نیاز دارین. در صورت تمیال با این شماره تماس بگیرین

09338445981 

من لیزر انجام دادم. دیگه موهام هر چند ماه یکبار درمیاد. خیلی حس خوبیه. راحت شدم از اپیلاسیون

رفتم پیش دکتر مصطفی خدایاری. همه کارهای پوست و جوانسازی و بوتاکس و اینا هم توی کلینیک انجام میدن. من زاویه سازی صورت انجام دادم. خیلی فرم 

نشانی مطب: مطب1: تهران،پیروزی، روبروی مترو نیرو هوایی، جنب پمپ بنزین مقداد، ساختمان کیمیا، پلاک ۱۶۸، طبقه پنجم واحد ۹
مطب2: تهرانپارس، انتهای بلوار جشنواره، خیابان زهدی (امین)، نبش خیابان اکبری، پلاک ۳۶۳ طبقه فوقانی فروشگاه جانبو

02177162930 - 02177141793

http://drkhodayari.com/

2738

من رفتم رازی بخاطر دستگاهش که کندلا جنتل مکس بود. پوست هایی ک تیره هستن و لک دارن نباید از الکس استفاده کنن. منم چون پوستم اینطور بود باید میرفتم جایی ک این دستگاه رو داشته باشه. خیلی گرون میگیره رازی ولی چاره ای نبود چون جاهای دیگ ای ک این دستگاه رو داشتن گرون تر میگرفتن

1. آیا لیزر موهای زائد برای تمام بدن قابل استفاده‌ است؟
  2. آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟
  3. آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی میشود؟
  4. فرق دستگاه لیزر موهای زائد خانگی و لیزر های کلینیکی چیست؟

جوابشون توی لینک زیر حتما بخونید:

https://limootop.com/بهترین-لیزر-های-رفع-موهای-زائد/

لیاقت شما بهترین هاست     
در لیزر مو های زاید چند نکته هست که باعث می شه جواب بهتری ازش بگیری : 1- دستگاه لیزر مهم هست جایی بر ...

من از جریان اینکه موهای کرکی بعد از لیرز کلفت میشن خبر نداشتم

امروز برای جلسه اول رفتم رو صورتم

لیزر ایا با یک جسله هم کلفت یا بیشتر میشن چون دیگه نمیخوام برم گفتن و همه جا خوندم زیاد میشه آیا  با یک  جلسه  هم  امکان  زیاد  شدن  کلفت  شدن  هست

2706