2703
2553
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 734983 بازدید | 1751 پست
عزیزم من لیزر کردم موهای صورتم رو خیلی راضی ام هر چی مو کلفت تر باشه بهتر جواب می ده من کلینیک دکتر دولتی نرسیده به میرداماد لیزر کردم پیش دکتر سراج اونجا برای همه جای بدن می یان..
عالیه کلینیک پوست و مو هست و دستگاه های لیزرشون کیفیتش عالیه خواهر همسرم هم صورتش رو لیزر کرد دیگه در نیومده قبل از رفتن از دکتر وقت بگیرید خودش می گه که روتون جواب می ده یا نه..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تجربشو دارم
مو هر چه ظخیم تر و پر رنگ تر بهتر جواب میده
چون حداقل باید 6 یا 7 جلسه بری جایی برو که قیمتش پایین باشه
درسته دستگاهها فرق می کنن ولی به نظرم اصلا نمی ارزه فوقش آدم دو بار بشتر می ره همون لیزر کم قیمت رو
یه جایی مثل به سیما با یکی دو بار رفتن چنان پیادت می کنه که می گی همون موی زاید بود اعصابم راحتتره!!!!1
ههههههههههه

الان تو هر درمونگاهی دستگاهاشو دارن از درمانگاههای محله خودت شروع کن حالا هر نقطه شهر که هستی
من که همین میدون توحید رفتم خیلی عالی بود یه درمانگاه هم بود چون دو سال پیش بود دقیق یادم نیست منتهی همون موقع چند تا درمانگاه دور و بر هم که رفته بودم قیمتا تو یه مایه بودن

6 بار رفتم چونه و بین دو سینه: بین دو سینه خیلی جواب نداد ( دکتر گفت اینجا پوستش خیلی سفیده و موهاشم نازک تر!!)
اما چونه قشنگ 90% رفت اون چند تا دونه هم اینقدر کم رنگن که اگه یک ماه هم اصلاح نکنم پیدا نیست
قبلن آبرو ریزی بود هر دو سه روز اپلی لیدی دستم بود
حتما برو
2720
من شنیدم بیمارستان رازی با وجود اینکه دولتی هست و خیلی شلوغ اما دستگاه های خیلی خوبی داره و قیمت های شما رو که شنیدم شاخ در آوردم دوست من قبل از عید توی بیمارستان رازی زیر بغلش رو جلسه ای چهل هزار تومن داده بود لیزر کرده بود و بهش گفته بودن بعد از تعطیلات باید سه جلسه دیگه هم بیاد یعنی کلا شش جلسه
اما شما قیمت های خیلی بالایی میگین
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2714
خانوما ببخشید من اشتباه کرده بودم امروز با دوستم تماس گرفتم و سوال کردم و گفت جلسه 140 تومن میداده و گفت که فعلا سه جلسه رفته و راضی هستش و دکتر گفته برای اینکه نتیجه مطلوب بگیره باید سه جلسه دیگه بره و هر شش ماه یکبار هم یه جلسه بره تا سه سال
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2706