2737
2734
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 739868 بازدید | 1752 پست

من با معرفی یکی از همکارم رفتم یه مرکز زیبایی ایریس سمت غرب خیلی خوب و نزدیک به محل کارمم بود لیزر موهای زائد انجام دادم و خداروشکر واقعا کارشون خیلی تمیز بود و اینکه اصلا سوختگی نداشتم تو این دوره 

خدا خیرشون بده فقط یه ایراد داره اونم اینه که سرشون خیلی شلوغه و زود باید وقت بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان میخواستم کلینیک لیزر ابریشم شهر قدس ک در حال حاضر ۵ جلسه در این مرکز لیزر کردم رو بهتون معرفی کنم.چون هم قیمت هاش عالیه هم از نتیجه ای ک گرفتم واقعا راضیم...از دستگاه الکس ۲۰۲۰ استفاده میکنن اصلا درد نداشتم.. از نظر بهداشتی و محیطش ک حرف نداره و از برخوردشون هم خیلی راضیم...تازه همسرم گفته اگه جواب بگیری منم انجام میدم...

قیمت هاشون خیلی عالیه مثلا اگه دوتا ناحیه انجام بدی صورت کاملا رایگانه و کلی تخفیفای خوب داره.چندتا قیمت هم اینجا می ذارم تا مقایسه کنین مثلا زیربغل ۵۰ت.بیکی۷۰ت...

آدرس و شماره کلینیک رو براتون می ذارم تا استفاده کنین

شهرقدس.شهرک ابریشم.ابتدای بلوارتولیدگران.پ۳۳ کلینیک ابریشم...شماره کلینیک 02146846299

زندگی زیباست  
2728
عزیزم اگر پوستت سبزه یا گندمیه برو مدیواستار البته رو پوستای سفیدم جواب میده ها ولی سبزه و گندمی خور ...

سلام.ببخشید میگم‌اگه لیزرموهای زائد بیکینی انجام بدیم،تیرگی بیکینی هم کمترمیشه؟میگم اون ناحیه روشن تر میشه؟

من لیزر موی زاید برای زیر بقل پاها و ناحیه بیکینی انجام دادم و از نتیجه اش راضیم تقریبا از جلسه دوم ...

آره عزیزم خوبه. فقط حواست باشه فقط و فقط شیو کنی اصلا از این پودرای موبر قبلش استفاده نکنی. چون اینا کل فولیکول مو رو از بین میبرن و دیگه لیزر روشون تاثیری نداره بعد ممکنه دوباره بعد از لیزرت در بیاد. یه لینک براتون میفرستم یه سری نکته توش نوشته به نظرم تو افزایش نتیجه لیزر میتونه خیلی موثر باشه من که عمل کردم جواب گرفتم:

https://poostpedia.com/1950/نکات-قبل-از-لیزر-موهای-زائد/

2738

وای چقدر همه تبلیغ کردن ؟ بچه ها اینکه صدف بیوتی میگه رفتم بیمارستان عرفان واسه لیزر .کسی اونجا رفته ؟ همون دستگاهی که اون رفته چیه اسمش ؟ هنوزم اونه یعنی ؟ 

بعد زیر بغل چندجلسه باید رفت 

لیزر موی زائد مجموعه پوست و زیبایی نیکان 

بهترین مرکز لیزر بود رفتم تمام پروتکل های بهداشتی در ان مرکز  رعایت میشود پرسنل بسیار خوش برخورد و با حوصله بودن و میزانجواب دهی دستگاه عالی بود من کاملا بعد از دو جلسه شاهد کم شدنمیزان موها بودم دستگاه لیزر بدون درد بودوقیمت فول بادی بسیار مناسب شده بود توی جشنواره پاییزه حتما به مرکز نیکان مراجعه کنید

به نظرم هر جا میرین لیزر فقط جایی نرین که دستگاه لیزر چینی استفاده می کنن. خیلی آسیب میرسونه من خودم نوک سینه ام سوخت با این دستگاه ها. بعد از کلی تحقیق رفتم با دستگاه مدیواستار که المانی هست خیلی دستگاه خوبیه

سلام عزیزان

لیزر فول بادی موهای زائد با دستگاه الکس آیس پلاتینا ۲۰۲۰در کلینیک گلامور تهرانپارس۰ کاملا بدون درد این دستگاه موهای کرکی رو هم از بین میبره و برای کسانی که سولار میرن مناسبه 

جشنواره فول بادی۲۹۰ تومان ک تا اخرین جلسه همین مبلغ محاسبه میشه  09906021007

@laser.glamor.official

2706