2737
2734
عنوان

برام شب چله ای نیاوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 8378 بازدید | 161 پست
من خیلی بیتفاوت و بی اهمیت نشون دادم.  همیشه جوری رفتار کردم که همه منو یه آدم قوی و با اعتماد ...

منم همینم بخدا اولین سال عقدم مادر سوهرم پیش بابام بدمو میگفت بابامم چیی نمیگفت چون خودم شوهرمو خواستم می فت ب بقیه میگفت ب عروسیم بگید حجابسو درحالی ک من فرهنگم فرق میکرد بعد جاریم اومد چادری بود خودشون از سرش چادرو برداشتن الان ارایشای انچنانی تو محیط کوچیک مانتو جلو باز و اصلا احترامشونو نداره ولی باز دچلا راست میشن جلوش چون بهشون محل نمیده ولی من مثل خانواده خودم باهاشون رفتار کردم!!!!ب نظرت میتونم دوسشون داشته باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیرم خیلی دلم میخواد حرف بزنم ولی انگار دهنم بسته میشه از بس اون اوایل هر چی میگفتم منظور می‌گرفتن ...

شانسه خواهر . بچه اول دوم نداره .حالا ما بچه آخریم ولی دریغ از سر سوزنی کمک. باباش به همه پسراش کمک کرده از عروسی و خونه و ماشین گرفته تا چیزای کوچیک ولی برای ما هیچچچچ. کادو چشم روشنی بچه هامم با منت دادن. البته شوهر من یکم مغرور و بی منته از سن کم روپاخودش بوده شاید یه دلیلش همینه

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
شوهر من بچه کوچیکس ولی از این بیشتر از همه کار میشکن باور کن

بر عکس شوهر من خیلی تو مجردی براشون کار کرده تو خونه ساختنشون، ولی نمی‌دونم این کوچیکه چقدر عزیزه براشون، تو همه خونه ها فکر کنم این تبعیض ها وجود داره😓

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2728
منم همینم بخدا اولین سال عقدم مادر سوهرم پیش بابام بدمو میگفت بابامم چیی نمیگفت چون خودم شوهرمو خواس ...

بخوای هم نمیتونی داشته باشی. گاهی دلیل احترامشون ترسه. همین جمعه جاریم جلو چشم خودم تلفنی کلی بی ادبی و بی احترامی به مادر شوهرم کرد وقتی اومد خونشون مادر شوهرم  اینقد بهش احترام گذاشت حتی غذای جلوی منو داد به اون از تعجب دهنم باز موند

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
شانسه خواهر . بچه اول دوم نداره .حالا ما بچه آخریم ولی دریغ از سر سوزنی کمک. باباش به همه پسراش کمک ...

مثل شوهر من ،اونم خیلی مغروره تا حالا چیزی ازشون نخواسته همین باعث شده اونا هم برامون کاری نکنن 

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
بخوای هم نمیتونی داشته باشی. گاهی دلیل احترامشون ترسه. همین جمعه جاریم جلو چشم خودم تلفنی کلی بی ادب ...

همین جور آدما انگار عزیزترن

2740
بخوای هم نمیتونی داشته باشی. گاهی دلیل احترامشون ترسه. همین جمعه جاریم جلو چشم خودم تلفنی کلی بی ادب ...

منم هروقت میرم غذایی ک بدم میاد بع. ی جاریم کلا ابروشونو برده میاد خونشون براش مرغ میزارن

تو هم یادبگیر مثل خودشون رفتار کنی ، تو رسم و رسومات که خرج گردنتون میفته بگید ما رسم نداریم و سمت م ...

اصلا نیازی به رسم نیست میتونه جهیزیه نبره هیچ‌ کس ازش ایراد نمیگیره چون رسم ندارن دختر جهیزیه بیاره  

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

استارتر من بختیاری ام اما همکار دوست و همسایه عرب زیاد اطرافمه منم اهوازم

عزیزم رسم ندارن بهت دروغ نگفتن حتی رسم ندارن عروس واسه داماد عیدی بخره واسه جهیزیه هم اغلب شیربها میدن به خانواده‌ عروس، ولی عروس پول شیربها رو طلا میخره جهیزیه نمیبره، به دل نگیر اینم بهت بگم اگه کاری بخوان انجام ندن توی روت بهت میگن نمیدیم نمیگن رسم نداریم 

خیلی دوست دارم بدونم خودت اهل کجایی

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
میخوام چیکار بابا دلشون نخواسته بیارن طلبکارشون ک نیستم😂 ارزش نداره خودمو سبک کنم سر این چیزا

اخه میشه عادت واسشون اونموقع هیچ مراسمی واسشون مهم نیست تولد ، روز زن ، سالگرد ازدواج  میگن رسم نداریم

الان شاید واست مهم نباشه تو زندگی واسش مهم نباشه اونموقع خیلی ب دل میگیری  

2706