2733
2734
عنوان

برام شب چله ای نیاوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 8381 بازدید | 161 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چقدر سخته بین جاری فرق میذارن نمیگن دلش می‌شکنه

میشکنه خیلیم میشکنه و هیچوقت هم از ذهن پاک نمیشه😔

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2731
من زیاد اونجوری نیستم که بخوام اونو ناراحتش کنم  بیشتر تو خودم میریزم امشب هم نذاشتم بفهمه خیل ...

الان بله ولی بعد عروسی بقیه مشکلاتم که اضافه میشه یهو یجا سر باز میکنه یا اگر جاری خواهرشوهر یا یکی از فامیلای شوهر بعدا با اینکه رسم ندارن اصرار کنه و شب چله بگیره هر بار تو خودت غصه میخوری و اثر منفیشو رو زندگیت میذاره . پس اگر دلت میخواد با شوهرت حتما صحبت کن و رسمتون را بگو چون مردا در جریان نیستن و بگو درسته شما رسم ندارید ولی ما داریم و با مراعات حال همسر خودت برنامشو ترتیب بده 

خیلی ناراحت شدم و از اون سالا به بعد خیلی ازشون دلسرد شدم. منم یاد گرفتم و چندبار تلافی کردم ولی هیچ ...

عزیزم ناراحت نشو خدا جای حق نشسته خدا دلتو خوش کنه منم الآن فکر میکنم صد درصد کارایی که برای من نکردن مطمئنا برای جاری جدید انجام میدن منم زبون دار نیستم که چیزی بگم تو خودم میریزم دیگه چه میشه کرد 😢 

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
میشکنه خیلیم میشکنه و هیچوقت هم از ذهن پاک نمیشه😔

درسته 😞

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
عزیزم ناراحت نشو خدا جای حق نشسته خدا دلتو خوش کنه منم الآن فکر میکنم صد درصد کارایی که برای من نکرد ...

فداتشم گلی🥰. کاش سعی کنی بی زبون نباشی حداقل با کنایه هم شده به روشون بیار. مثل من نباش بعدا اذیت میشی

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
برلت مهم نباشه بی تفاوت باش

👌آفرین بهترین کار بی محلی و بی تفاوتی هست خودشون می‌فهمن

سلام شب چله منو شوهرم خونه گادر شوهرمینا بودیم هممم جنع بودن و دور هم بودیم.مادرشوهرمم یه کیف و دوتا بافت بهم هدیه داد.نه تزیین خاصی داشت نه چیز دیگه.ولی میدونستم نه ما رسم داریم نه اونا.منم خودم برا شوهرم یه جفت دستکش چرم خریده بودم....گاعیی اون دور هم بودنه لذت بیشتری داره.پس سعی کن ساده بگیری ولی حتما برگزارش کن ک ب دلتم نمونه

برلت مهم نباشه بی تفاوت باش

من خیلی بیتفاوت و بی اهمیت نشون دادم.  همیشه جوری رفتار کردم که همه منو یه آدم قوی و با اعتماد به نفس میبینن ولی خداییش از درون خیلی شکننده شدم و این خاطرات اذیتم میکنه باعث شده اونطور که لازمه دوستشون نداشته باشم

فداتشم گلی🥰. کاش سعی کنی بی زبون نباشی حداقل با کنایه هم شده به روشون بیار. مثل من نباش بعدا اذیت م ...

عزیرم خیلی دلم میخواد حرف بزنم ولی انگار دهنم بسته میشه از بس اون اوایل هر چی میگفتم منظور می‌گرفتن و جواب میدادن دیگه انگار ترس دارم هر چند می‌دونم رفتارم درست نیست الآن برای برادر شوهر مجردم خونه و ماشین گرفتن ولی ما با بدبختی یه خونه کوچیک و ماشین گرفتیم نمی‌دونم چرا بچه اول ها همیشه مظلوم هستن 😔