2737
2739

دارم دیوونع میشم

روانشناسیم خوبه استعدادشو دارم

چند سال پشت کنکور نشستم ولی هیچ وقت نخوندم

امسال دیگه رفتم ازاد روان اسم نوشتم

ولی همش یه چیزی وسوسم میکنه برم انصراف بدم بشیم برا کنکور بخونم

هر پزشکی میبینم حالم یه جوری میشه

۲۳ سالمه😔

دوسال اول کنکورم درگیر مشکلات بودم نتونستم بخونم ولی بعدش دیگه عادت کرده بودم به اهمال کاری و دیگه تنبلی و بیخیالی رو از حد گذوروندم

الان مثل چی پشیمونم ...

نه امیدی دارم تو این ۷ ماه با اون سابقه قهوه ای کاری از پیش ببرم تو کنکور تجربی مثلا

نه دست و دلم میره بچسبم به روان

یه مدتم مشاور گاج شدم مجانی ولی حس خوبی بهم نمیداد نمیدونم چون رایگان و بدون پول بود یا چون حرفایی میزدم به دانش اموزا که خودم عمل نکردم حالم بد میشد

...

به هر حال الان لطفا راهنماییم کنید

موندم تو گل

گیر کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هوم🤧

میتونید7 سال با درسای سنگینش بگذرونید؟تا موقعی که31 ساله شدید؟باید خیلی خوب درسا رو بخونید و حجمشون طاقت فرساس

بعد الان پزشک عمومی آنچنان طرفدار و درآمده نداره باید واسه تخصص   حداقل3 سال بخونید که درساش فوق العاده سنگین

اما بعد از اون متخصص میشید با درآمد خیلی بالا 

اما آیا هزینه این دستاورد که سالهای عمرتونه حاضرید پرداخت کنید؟

اگه واقعا علاقه دارید به طب و درمان که هیچ

ولی خیلیا صرفا میخوان خانم دکتر بشن

میتونید7 سال با درسای سنگینش بگذرونید؟تا موقعی که31 ساله شدید؟باید خیلی خوب درسا رو بخونید و حجمشون ...

واقعا نمیفهمم که صرفا میخوام خانم دکتر بشم یا اینکه علاقم زیاده به این رشته ...

در کل من درمان رو دوست دارم روانشناسی هم کارش درمانه ولی اون پرستیژ و اینده روشن تضمینی پزشکی رو نداره و این حالمو بد میکنه 

از این گذشته من سال های بد عمرمو به خودم وعده روز خوب دادم و همیشه هم قبولی پزشکی روز خوب من بود الان وقتی فکر میکنم دیگه شانس پزشکی نیست حالم بد میشه

2738