2737
2734
عنوان

دانشجویان موفق

1954 بازدید | 129 پست

برای خیلی از ماها دیدن درس خوندن دیگران، باعث تقویت انگیزه خودمون برای درس خوندن میشه. پس دانشجویان عزیزی که تمایل دارن در این تاپیک فعالیت داشته باشن می‌تونن روزانه میزان مطالعه خودشون در همون روز رو اینجا اعلام کنن تا بقیه انگیزه بگیرن.

ان شاالله در کنار هم و با هم روز به روز موفقیت‌های جدید کسب کنیم.

فقط یه نکته: از اونجایی که هدف تاپیک پیشرفت درسی همه ماهاست، پس لطفا پیام‌های غیرمرتبط رو سعی کنیم به کمترین مقدار ممکن برسونیم.

با آرزوی بهترین‌ها

یا علی ع

اگر کوه‌ها به لرزه درآمدند، تو پابرجا و استوار باش...

چقدر به این تاپیک نیاز داشتممم 

از شنبه ساعت بدیم؟

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گروه بزنید بچه ها ..این طوری فکر کنم بهتره ..

سلام من با گروه مخالفم

اینجا دوستای بیشتری پیدا میکنیم

گروه شماره ها دست خواننده‌های خاموش میفته و ....

2731
از جمعه هم خوبه

من موافقم 

برای گروه میتونیم تلگرام هم باشیم که شماره لازم نداره

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
2738

سلام   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶  برنامه ی امروز   شب میام تیک میزنم 

🔺زبان ◀️◀️۱ ساعت     لغات

🔺زبان ◀️◀️نیم ساعت   فیلم اموزشی

🔺زبان ◀️◀️نیم ساعت  فیلم برای شنیداری

🔘مطالعه ی کتاب اول    نیم ساعت

🔘مطالعه ی کتاب دوم    نیم ساعت

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
سلام من با گروه مخالفم اینجا دوستای بیشتری پیدا میکنیم گروه شماره ها دست خواننده‌های خاموش میفته و ...

من دانشجو نیستم ولی درس خوندن رو دوست دارم فعلا مدنظرم خوندن زبان

منو هم قبول کنین😍😍

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

به نظرم هر کی دوست داره میتونه هدفشو از خوندن بگه تا انگیزه بشه

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
سلام   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶  برنامه ی امروز   شب میام تیک میزنم  🔺زبان ◀ ...

احسنت چه روش خوبی

دوست داشتم این کارتون رو 

برنامه امروز من:

رفع ارورهای فایلی که تایپ کردم

مطالعه ۲ درس از کتاب ۵۰۴ واژه

دیدن فیلم آموزشی یک مبحث گرامر

مطالعه و تحلیل دو صفحه مقاله

من دانشجو نیستم ولی درس خوندن رو دوست دارم فعلا مدنظرم خوندن زبان منو هم قبول کنین😍😍

سلام دوست عزیز

چرا که نه

خیلی هم خوشحال میشیم

سلام   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶  برنامه ی امروز  

🔺زبان ◀️◀️۱ ساعت     لغات❌

🔺زبان ◀️◀️نیم ساعت   فیلم اموزشی✅

🔺زبان ◀️◀️نیم ساعت  فیلم برای شنیداری✅

🔘مطالعه ی کتاب اول    نیم ساعت✅

🔘مطالعه ی کتاب دوم    نیم ساعت✅

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2706