2737
2734
عنوان

سزارین شدم الان تو بیمارستانم

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 49 پست

مبارک باشه عزیزم

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻
نمیگیم نقل و نبات میدن  ولی سزارین نقل و نبات نمی‌دن بقول شما از راست تا چپ شکمت پاره اس ی راه ...

خب این بستگی داره به دکتر و شرایط بدنی هر فردی.من خودم پنج سال پیش سز شدم همش منتظر بودم دردام شروع بشه ولی خدا وکیلی هیچ خبری از درد نبود.فردای عمل ک مرخص شدم انقد فرز و راحت راه میرفتمو کارای شناسنامه بچه و ترخیص بیمارستانو خودم انجام دادم

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یعنی شیاف نزدی؟ عزیزم همین الان بگو بیان برات شیاف دیکلوفناک ۱۰۰ بزارن دردت میخوابه

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
چرا فک میکنید طبیعی اسونه و بدون درد؟ اتفاقا من میگم  اونی ک طبیعی میاره هنر میکنه تا اونی ک س ...

خیلی اشتباه میکنی 

من سزارین انتخابی بودم

فک میکردم به به چقد راحته 

مردم وزنده شدم 

و هزار بار گفتم کاش طبیعی بودم 

2728
خیلی اشتباه میکنی  من سزارین انتخابی بودم فک میکردم به به چقد راحته  مردم وزنده شدم&nbs ...

باز اگه طبیعی بودی میگفتی کاش سزارین میاوردم

الان ۹ ماه گذشته کمرم خوبه  فقط وقتی برم جایی کمی طولانی تر سر پا وایسم درد میگیره طولانی نمیت ...

الهی🤕ایشالله زود خوب میشی

منم بعد عمل تا دو سال کمرم حساس شده بود.تا یه چیز بلند میکردم یا کمردرد میگرفتم یا اگر پریود بودم به خونریزی میوفتادم.ولی بعدش درست شد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خیلی اشتباه میکنی  من سزارین انتخابی بودم فک میکردم به به چقد راحته  مردم وزنده شدم&nbs ...

منم مثل شما سزارین انتخابی بودم 

ولی ب غلط کردن افتادم 

مخصوصا مخصوصا شب اول 

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
2740
خب این بستگی داره به دکتر و شرایط بدنی هر فردی.من خودم پنج سال پیش سز شدم همش منتظر بودم دردام شروع ...

بیمارستانم شخصی بود 

چون سزارین انتخابی بودم 

آخه از طبیعی میترسیدم ک با درد بعد سزارین فهمیدم طبیعی بهتر و بدن سالم تر میمونه

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
بیمارستانم شخصی بود  چون سزارین انتخابی بودم  آخه از طبیعی میترسیدم ک با درد بعد سزارین ...

منم سزارین اختیاری بودم بیمارستان دولتی پایین شهر مشهد.طبیعی هم عوارض خودشو داره

باز اگه طبیعی بودی میگفتی کاش سزارین میاوردم

نه آخه طبیعی دردش اشناست

شبیه درد پریودیهفقط شدیدش 

و بعد زایمان دیگخ درد نداری 

من بعد زایمان با شکم پاره بچه بغل شب تاصبح راه می‌رفتم سخته خیلی 

منم مثل شما سزارین انتخابی بودم  ولی ب غلط کردن افتادم  مخصوصا مخصوصا شب اول

دقیقا 😢خیلی سخت بود 

کلی به خودم فحش دادم ک این همه پول دادم ک شرایطم بهتر باشه درد طبیعی نکشم 

از اون بدتر کشیدم 

مبارکه عزیزم قدمش خیر باشه ان شاءالله  

میگن دعای خانوم باردار و شیرده میرسه