2733
2734
عنوان

سزارین شدم الان تو بیمارستانم

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 49 پست
منم سزارین اختیاری بودم بیمارستان دولتی پایین شهر مشهد.طبیعی هم عوارض خودشو داره

من واقعا جوری پدرم درآمد ک شوهرم مخالف طبیعی بود ب مامانم می‌گفت ای کاش بگردم عقب نزارم سر بشه 

بعد داخل اتاق عمل ضربان قلبم گند شد و نفس کشیدنم ارزو شد برام ک سریع اکسیژن زدن اون لحظه رو هیچ وقت فراموش نمیکنم 

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
دقیقا 😢خیلی سخت بود  کلی به خودم فحش دادم ک این همه پول دادم ک شرایطم بهتر باشه درد طبیعی نکش ...

اره بقران 

من سزارین پرخطر بودم دکتر خودش مهر زده بود تو پرونده و ی عالمه چک میکردنم ک دوباره حالم بد نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واقعا جوری پدرم درآمد ک شوهرم مخالف طبیعی بود ب مامانم می‌گفت ای کاش بگردم عقب نزارم سر بشه  ...

ای وای چه سخت بوده.من بیهوشی بودم اصلا هیچی نفهمیدم فقط به هوش اومدم درحد پنج دیقه یه سوزشی درحد پریودی داشتم بعدش دیگه تموم شد.امیدوارم زایمان بعدیمم همونطوری باشه

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔
ای وای چه سخت بوده.من بیهوشی بودم اصلا هیچی نفهمیدم فقط به هوش اومدم درحد پنج دیقه یه سوزشی درحد پری ...

ذره من واقعا مردم و زنده شدم 

انشالله عزیزم

2728