2726
عنوان

سزارین شدم الان تو بیمارستانم

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 49 پست

من خواهرم سزارين كرد بيهوشي بعدشم براش كمپرسور درد زدن اصلا اذيت نشد البته هزينه اش زياد بود تقريبا كمپرسور

به نظرم سزارين با بي حسي اشتباه مخض فقط بيهوشي خوبه

حسبنا  الله ونعم الوکیل  
ن اصلا اینو نگو  چون سر سزارین دهن من صاف شد

باش طبیعی نقلو نبات پخش میکنن

شاهد همه صحنه ها باشی بدون بی حسی  ببرنت بخیه  درد معاینه 

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فرق نزار هردو سختیاشو داره.. سز درداش بعدشه.. طبیعی قبلش.. هردو هنر میکنن.. 

طبیعی ام بعدش بدون درد نیست من کمرم صاف نمیشد میخوابیدم ی نفر باید ب اون پهلو میکردم ی نفر بلندم میکرد دردم داشتم اگ کسی نبود انقد باید پیچ میخوردم اخرم نمیتونستم پاشم

بعد امپوله نباید اصلا تکون بخوری مامانم دکتر بهش گفته بود تکون نخور ولی موقع جابه جا شدن از تخت اتق ...

اره درسته،منم واسه کورتاژ بی حسی زدن ،بعداز ۱۷سال اثرش هست با اینکه یه سال پیشم باز سزارین داشتم ولی منو یه ساعت ریکاوری نگه داشتن که تکون نخورم بعد رفتم تو بخش،اون امپول دیسکارو شل میکنه به مرور زمان میزنه بیرون ومیشه دیسک کمر که الان من هفته  ای دوجلسه باهزار بدبختی باید برم فیزیوتراپی چون بچه کوچیک دارم ووقت نمیکنم

2728
هنر ؟ زایمان؟ قشنگ کلام کلامِ پنج شش دهه قبل بود

اخه فک میکنن طبیعی نقل نبات

درصورتی ک بدون بی حسی شاهد همه چی باشی معاینه های سخت درد اور برش بخیه بخیه ک دیگ بعد اون همه درد کمترینشه بعد از اینها ادم روحیشم خراب میشه 

اره درسته،منم واسه کورتاژ بی حسی زدن ،بعداز ۱۷سال اثرش هست با اینکه یه سال پیشم باز سزارین داشتم ولی ...

مامان بنده خدام الان مفصلش شل شده حتی نمازشم نمیتونه نشسته بخونه رو صندلی میشینه میخونه

چون سنش تقریبا بالا بود حدودا۳۹ بود خیلی اذیت شد الان ۵۰ سالشه بنده خدا از پا افتاده

هیچ وقت پرستاره رو حلال نمیکنم

مبارکههههه😀

خودتو لوس نکن دیگه‌.آخه آمپول بیحسی درد داره؟😒 

شیاف بزن دردت کم بشه.من اصلا درد نداشتم.شیاف و مسکن استفاده نکردم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
چرا فک میکنید طبیعی اسونه و بدون درد؟ اتفاقا من میگم  اونی ک طبیعی میاره هنر میکنه تا اونی ک س ...

اعتراف میکنم که توی بخش لیبر که منتظر بودم دردهام شروع بشه وقتی صدای جیغهای مامانها واسه زایمان طبیعی به گوش میرسید هرچی ذکرو دعا بلد بودم گفتم تا منو ببرن عمل☹واقعا ترسیدم.

ولی خب خوبی طبیعی اینه که زود سرپا میشی.طبیعی دردش همون لحظس ولی سزارین تا چند روز اذیتی و   تا چند هفته مراقبت داره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اعتراف میکنم که توی بخش لیبر که منتظر بودم دردهام شروع بشه وقتی صدای جیغهای مامانها واسه زایمان طبیع ...

ولی من طبیعی روحیممم بد شد

کمرم صاف نمیشد باید بلندم میکردن وگرنه انقد پیچ میخوردم بلندم نمیتونم بشم لرزم میگرفتم بخیمم درد میکرد هنوزم نمیتونم رو پام بشینم ب مدت طولانی

ولی من طبیعی روحیممم بد شد کمرم صاف نمیشد باید بلندم میکردن وگرنه انقد پیچ میخوردم بلندم نمیتونم بش ...

وای😓دقیقا از همین درد و سوزش قسمت پایین تنه میترسیدم.خوبی سزارین همینه که اندام تناسلیت دست نمیخوره‌.

الان خوبین؟شاید عفونتی چیزی داری!ازدکترت نپرسیدی؟

باش طبیعی نقلو نبات پخش میکنن شاهد همه صحنه ها باشی بدون بی حسی  ببرنت بخیه  درد معاینه&n ...

نمیگیم نقل و نبات میدن 

ولی سزارین نقل و نبات نمی‌دن بقول شما از راست تا چپ شکمت پاره اس ی راه رفتنو نمیتونی بری 

نمیتونی بخوابی و هزار تا چیز دیگع

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
وای😓دقیقا از همین درد و سوزش قسمت پایین تنه میترسیدم.خوبی سزارین همینه که اندام تناسلیت دست نمیخوره ...

الان ۹ ماه گذشته کمرم خوبه  فقط وقتی برم جایی کمی طولانی تر سر پا وایسم درد میگیره

طولانی نمیتونم رو چهار زانو بشینم بخیه هام درد میان

2706