2733
2739
عنوان

♥♥♥♥♥♥مامان های فعال نی نی های ناز خرداد94♥♥♥♥♥♥

| مشاهده متن کامل بحث + 264088 بازدید | 36899 پست
سلام به دوستان‌گلم چطورین؟ رویا و باران و ایلین و نی نی ناز عزیز خوشحال شدم پستاتونو خوندم جیگراتونو از طرف من ببوسین ماهم خوبیم شکر خدا..دخترکم چند تا کلمه حرف میزنه یعنی وقتی بهش میگیم این کلمه رو تکرار کن سعی میکنه تکرار کنه مثلا مامان...بابا..نونو(نون)..دده( دردر)..به به(غذا)..آب ..آب بده...جوجو..دادا( داداش)..افت( کفش)..دف(رفت)..د(دست)...نه...تاب تاب (تاب) .اینا رو میگه بوس میفرسته..شکلک در میاره.بای بای میکنه با حرکات دستش میرقصه ..عاشق تشویق شدنه ذوق میکنه وقتی واسه انجام یه شیرینکاری جدید تشویق میشه..عاشق شیرینکاریه پاهاشو ۱۸۰ درجه باز میکنه غلت از جلو میزنه کامل از پله های سرسره هم چندماهی هست خودش میره بالا سرمیخوره..عاشق نی نیه و دوست داره با بچه ها بازی کنه و کلی ذوق میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. پسر منم همسن بچه های شماست. بوس کردن رو هنوز بلد نشده. خیلی بازیگوشه. همه ی وسایلای کابینت رو در میاره میریزه وسط آشپزخونه. کلاغ پر و دالی بازی رو دوست داره. از آب بازی و حمام خوشش میاد. هر کی از در بره بیرون و درو ببنده میدوه دنبالش و پشت در گریه میکنه. اگه دسشویی ببرم واسه شستن کلی وقت تو روشور میشینه و بازی میکنه. غذا خوردنش هم با بازیگوشیه حتما باید دوتا قاشق بیارم یکی از قاشقا رو اون غذا میکنه و میذاره دهن من. خیلی دلم میخواد واسش کتاب بخرم ولی نمیدونم چی باشه تازگیها وقتی دارم تو آشپزخونه کارمیکنم میاد لباسمو میکشه تا بغلش کنم و نمیذاره کلی کارامو بکنم.
2731
نی نی ناز جون حتما تا الان بسلامتی زایمان کردی قدمش پر خیر و برکت باشه ایشالا
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
سلام نی نی ناز جون انشالا زایمان راحتی داشته باشی...تاریخ خیلی زود برات تکرار شد یک سال و نیم پیش هم حس الانتو داشتی دختر من هم خوبه شکر خدا...دایره لغاتش بیشتر شده جدیدا جیش رو هم میگه دارم باهاش کار میکنم زودتر از پوشک بگیرمش...نمیدونم شاید نشه ولی من سعیمو میکنم آخه پوستش به پوشک حساسه..همیشه قرمزه و جوش میزنه با اینکه زود عوضش میکنم میخوام از شر پوشک زودتر خلاص بشه
2738
بچه ها سلام یه کانالی پیدا کردم که برای یه متخصص تغذیه اس برای دخترم ازش برنامه غذایی گرفتم ۳۵ وعده مختلف داد برای یه هفته گفت هر رورز باید ۵ وعده غذا بخوره دخترم ۱۵ ماهشه و خیلی بدغذا بود اما با این برنامه این ماه ۴۰۰ گرم وزن گرفت اگر توی غذا دادن مشکل دارید حتما ازشون کمک بخوایید. آدرس کانالشون رو براتون میزارم baby_food@
سلام دوستای گلم خوبین نی نی ها خوبن؟ پسر منم 23 آذر بدنیا اومد.اسمشو گذاشتیم نیکان. امروز چهل روزشه بله سونیا جان تاریخ خیلی زود برام تکرار شد دخترمم بزرگ شده حسابی شیطونه تقریبا تمام کلماتو میتونه بگه، دندوناشم بغیر از آسیا های عقب همشو درآورده خدا بچه های همتونو حفظ کنه ببوسین روی ماهشونو
سلام بچه ها. خوبین؟ سلامتین؟ واااای نی نی ناز تبریک بسیار. قدمش خیر باشه براتون. خدا قوتت هم بده. تنهایی یا کمک داری؟ خیلی باید سخت باشه. خدا کمکت کنه. رایان من 12 تا دندون داره. از همه چی بالا میره. نام ها (اشیا، میوه ها و....) سعی می کنه تکرار کنه بعد از ما. البته به زبون خودش و بیشتر من ک مادرشم می فهمم. گاهی بعد از چند روز تازه متوجه میشم که فلان کلمه ای ک چند روزه داره میگه، چه معنی داره. خیلی خیلی شیرینه ولی به همون نسیت سرگرم کردنش سخت شده...خیلی دوست داره بره بیرون. منم بدم نمیاد ببرمش. ولی خب خیلی درگیر تغذیه و خوابش میشم وهمینطور نگران ویروس میروس ها...الانم سرما خورده. ده روزه و خلط زیادی پشت بینیش هست و بیرون نمیره...اذیته طفلی.... عاشق کتابه و کتابهای که داره رو تقریبا حفظه همه رو....به اسم کتابهاشو میشناسه و میگم برو فلان کتاب رو بیار، میاره.... عاشق موزیک هم هست ولی من خیلی براش نذاشتم. از تی وی هم مخصوصاص تبلیغاتش خیلی خوشش میاد ولی تو خونه مون تقریبا تی وی ممنوعه مگه گاهی که باباش برا اخبار روشن می کنه و یادمون میره خاموش کنیم... سر سرماخوردگیش بی اشتها شده و به شدت درگیر غذا خوردنشم...قبلاها خیلی بهتر غذا میخورد الان مدتیه و مخصوصا با شروع سرماخوردگی، به شدت اذیتم....غذاهایی ک قبلا خیلی دوست داشت الان نمیخوره. موندم دیگه چی براش درست کنم..... کتابهای سری حسنی و می می نی رو براش گرفتم. بیشتر سعی می کنم کتابهایی باشه که براش ملموس باشه...مثلا جنگل رو که ندیده، براش چیزی در این زمینه نمیخرم با مثلا حیوانات...مگر حیوانات آشنا مثل کلاغ و پیشی و .... گفتنی زیاد دارم ولی فعلا باید برم....بیاین با هم تاپیک رو زنده کنیم فعلا یا حق
2706