2737
2734

✔هیدروکسی زین 25  

✔فلوکستین 😉✌

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
نگران عوارضش هستم چون یه بچه دارم ولی دوس دارم یه قرصی بخورم که بیخیال این دنیا بشم 

بخدا من امتحان کردم نشد بدتر شدم نکن سعی کن طور دیگه ای درمان کنی

این کاربری دست دو نفره فاطمه و مبینا 💚 برای صاحب کاربری دعا کنید امام رضا شفاشو بده حالش خوب نیست 💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نگران عوارضش هستم چون یه بچه دارم ولی دوس دارم یه قرصی بخورم که بیخیال این دنیا بشم 

هیدروکسی زین بخور تا بفهمی بیخیالی یعنی چی😂👍

به اینکه این قرص برای چیه و چه عوارضی داره ام توجه نکن فقط یدونه شب ها موقع خواب بخور شاید اول تاثیرش فقط خواب آروم باشه اما بعد دیگه تو بیداری آرومی 

فقط تجویز دکتر 3&4 در روزه اما من میگم یدونه بخور 

بایینکه من برای بیماریم میخوردم اما فقط یدونه میخوردم 

فقط 25 آبی رنگ بگیر 😊

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
2738

با این وضعی که درست کردن 

فلوکسیتین و  باید بریزن تو آب شهری 

تا ملت یکم آروم‌شن

اگر رفتی و داروخانه هم نسخه خواست بگو یه ورق بده اینجوری میدن

بعد از جاهای مختلف بخر یا معذوریت داری پیش روانپزشک نمیتونی بری برو پیش یه دکتر عمومی برات بنویسه

با معده خالی هم نخور

تمام تاریخ معاصر ایران در این یک جمله شاملو خلاصه شده: «سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد»!!!

به نظرم دور قرص رو خط بکشید. من دوبار پیش دوتا روانپزشک متفاوت واسه افسردگی شدیدم رفتم و چند ماه پیش هر کدومشون تحت درمان بودم. اولیه با قرصاش منو تا مرز خودکشی برد و قرصا رو که می‌خوردم تمام تنم میلرزید. آخریه که کاری کرده بود به جنون برسم و نابود بشم. مغزم از کار افتاده بود و نمی‌تونستم درست رو از غلط تشخیص بدم!  این قرصا یه مشکلتو میان خوب کنند، ولی میزنند صد جای دیگه ات رو داغون میکنند!

بعد تو بخاطر افسردگی میری پیششون، چند تا مریضی دیگه هم بهت نسبت میدند!

به توصیه خود روانپزشکم شروع کردم با گفت و گو با یه روانشناس خوب. اون بهم گفت افسردگیم صرفا از کمالگرایی نشأت گرفته، برای بهتر شدنم کمکم کرد و بهش بلایی که قرص ها سرم میارند  رو گفتم، اونم گفت باید قرصامو قطع کنم.

منم قرصام رو قطع کردم، افراد سمی دور و برم رو از زندگیم انداختم بیرون، محیط زندگیم رو عوض کردم و کارهایی که روانشناس می‌گفت رو سعی میکردم انجام بدم. درنهایت افسردگیم تو کمتر از ۳ماه کاملا از بین رفت.

اول از همه برو پیش یه روانشناس عالی و باتجربه. و قرص نخور تا جایی که میتونی عزیزم، گناه داری!

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست / در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی❤️