2733
2734
عنوان

ویار بارداری😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 51 پست
عزیزم  مبارکه بسلامتی، تا ۳ ماه اینجوریه بعد درست میشه اون هم بخاطر سلامت جنینه میتونی نون خشک، ...

الکی میگن من 4 ماه بدتر شدم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
حالتونو خریدارم بخدا کاش منم صحیح و سالم باردار شم همه این چیزارو ب جون میخرم    

گرده نخل بگیر از عطاری مطرح شهرتون چهل روز ناشتا خودت و شوعرت با عسل قاطی کن بخور شب هم قبل خواب ،همزاه شام قرص زینک هردو و ویتامین ای همسرت انشالله جواب میگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون راه حلی نداره؟؟

نه عزیزم

من ای روزای سختو گذروندم یعنی کمتر شده

الان دردای دیگه جایگزین شده کمر درد شکم درد

من هیچ چیزی روم تاثیر نداشت گفتن پرتقال بو کنید نعنا بو کنید سیرابی بخورید هیچ

قرصا که اصلا انگار نمیخوردم دیگه ۲۰ هفته کمتر شده

من ویارم زیاد بود زیاددد

یادش بخیر نباشه که چه کشیدم

2731
حالتونو خریدارم بخدا کاش منم صحیح و سالم باردار شم همه این چیزارو ب جون میخرم    

دیوانه ای مگه?برا من کاندوم پاره شد اورزانسی خوردم حامله شدم وگرنه همچین غلطی نمیکردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
باز خداتو شکر کن بالا نمیاری من چی بگم که محل کارم یه نایلون دستمه همش بالا میارم...بدبحت دانش اموزا ...

مث منی سرم و آمپول برا ۵ ساعت بود که دیگه دکتر گفت نمیشه زیاد بزنی جنین رشد نکرده و کبد خودت آسیب میبینه

ساختم دیگه ولی به زهرماری

گرده نخل بگیر از عطاری مطرح شهرتون چهل روز ناشتا خودت و شوعرت با عسل قاطی کن بخور شب هم قبل خواب ،هم ...

ممنون عزیزم

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دلم نی نی داره...گناه داره ...خوابیده  الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات
مث منی سرم و آمپول برا ۵ ساعت بود که دیگه دکتر گفت نمیشه زیاد بزنی جنین رشد نکرده و کبد خودت آسیب می ...

واقعا رو بچه اثر داره?به کبدم اسیب میزنه?عجبا من بالا میارم همون لحظه هوس یچیزی میکنم سریع میخورم تا باز تهوع نگرفتم یه ساعت بعد باز دلم اشوب میشه و بعد دوساعت تهوع باز بالا میارم.😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون راه حلی نداره؟؟

قرص دکتر نداده بهت ؟منم همینجور بودم تا پایان چهارماهگی خیلی سخته ولی میگذره

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
دیوانه ای مگه?برا من کاندوم پاره شد اورزانسی خوردم حامله شدم وگرنه همچین غلطی نمیکردم

بچه نمیخواستی؟چرا شماها بت یه قطره حامله میشین من و امثال من این همه اقدام داریم خبری نیست؟

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دلم نی نی داره...گناه داره ...خوابیده  الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات

فکر کنم نی نیت پسره. 

چون منم عاشق چیزای ترشم و خنک و از شیش هفتگی تهوع و استفراغ داشتم تا الان ک دارم میرم تو ۹ماه حیلی بارداری سختی داشتم و دارم 

روزی دوتا قرص اندانسترون میخورم

ب ۶ اصلا بهم نساخت یعنی خوردم داشتم میمردم 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40