2204
2298
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

کم خونی 

افسردگی 

ارثی

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من🧿 🌧                                                                                              مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                       ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط پتیاره ها ممنوع هدایت این عده به کتفم اصلا... ❌😒       بخاطر امضاء از دوستای خوبم تو نی نی سایت معذرت میخوام بعضیا مجبورم کردن با این لحن بنویسم تا بلکه دست از سرمون بردارن گیر ندن 🌹

شاید ار استرس و فشار عصبی باشهه همسز من ک برا اینه

ده سال گذشت و من هنوز نتونستم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم شمایی ک داری امضام رو میخونی برام دعا کن ک تو زندگیم معجزه ای بشه و منو شوهرم معزمون رو بغل کنیم....از انتظار انقدر خستم ک دوست دارم خودمم تو این دنیا نباشم.ولی ب خدا ایمان دارم میدونم منو دست خالی نمیذاره و ب زودی تیکر بارداریمو میذارم چون ارزومه😍😍😍تو دوست عزیز ک امضام رو میخونی برا اینکه من مامان بشم وجوجمو بغل کنم ی صلوات برام بفرست🥺🥺🥺🖤🖤🖤

شوهر من ۲۴سالشه موهاش انقد کمه کف سرش معلومه همه میگن بش میاد ۳۰سالش باشه.برا اون هم ارثیه هم کلاه سرشه همیشه میریزه.ولی یع مدته قرص ال دی میریزم تو شامپوش ریزش موش خیلی کمتر از قبل شده

2050
اره خب هفته پیش عروسیمون بود خیلییی تحت فشار بود الان قشنگ دستشو میکنه تو موهاش کلی میریزه

مبارک باشه خوشبخت بشی.براش گل گاو زبون دم کن بهش رامش میده

ده سال گذشت و من هنوز نتونستم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم شمایی ک داری امضام رو میخونی برام دعا کن ک تو زندگیم معجزه ای بشه و منو شوهرم معزمون رو بغل کنیم....از انتظار انقدر خستم ک دوست دارم خودمم تو این دنیا نباشم.ولی ب خدا ایمان دارم میدونم منو دست خالی نمیذاره و ب زودی تیکر بارداریمو میذارم چون ارزومه😍😍😍تو دوست عزیز ک امضام رو میخونی برا اینکه من مامان بشم وجوجمو بغل کنم ی صلوات برام بفرست🥺🥺🥺🖤🖤🖤
2051