2737
2734

منو شوهرم کلا جدا از رابطه زنو شوهری مثل دوتا دوستیم دقیقا  .  دیدین دوتا دوست صمیمی چجورین و چقدر باهم راحتند؟ ماهم دقیقا اینجوریم.. زیاد باهم حرف میزنیم اتفاقا رو تعریف مکینیم.... مثلا از خانوادم از خانوادش.... همه چی... 

مثلا اگر ناراحتی داشته باشم از خواهرش مادرش مثل همون جوری که مثلا با دوستم میشینم غیبت خانواده شوهر میکنم با شوهرمم دقیقا با همون لحن صحبت میکنم.. اونم همیشه یحرفی میگه منو آروم میکنه  ینی حس خوب میگیرم از حرف زدن باهاش؟ 

حالا بنظر شما کار من اشتباهه؟ 

نه عالیه ولی برا خودت اسپند دود کن که الان چشم میخوری

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
همین دیشب بهش گفتم واقعا خواهرت بدجنسه... اینو بارها با چشم دیدم.. خندید گفت همه آدما که مثل هم نیست ...

از خوبیای خانوادش بگو اصلا بد خانوادشو نگو فقط بگو ازشون دلگیرم یا ناراحتم اینجوری

آقا هستم . کاربر قدیمی 

والا شوهر من که گوش میده سر فرصت از حرفام استفاده میکنم خودشم هیچی رو نمی‌ده واسه همین اولش خواستم بگم 100ولی دیدم اینقدر شوهرت خوبه میگم نکن چون بالاخره ممکنه استفاده بشه

...یک عدد آدم...
2706