2737
2739
عنوان

بنظرتون اشتباه میکنم کوچکترین حرفامو به شوهرم میگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته آدم با همسرش باید رفیق باشه ولی همه حرفی رو نباید بزنه...غیبت زیاد پشت سر خانواده باعث میشه همسرت بعد یه مدت ازت سرد بشع

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2731
این خطرناکه ممکنه کینه بشه براش

گاهی واقعا اذیت میشم من حتی نتونستم بلاهایی که مادرش سرم آورده رو الان سه ماه میگذره ازش ولی هضمش نکردم 

خودم دارم افسرده میشم واقعا دارم نابود میشم   با شوهرم هم  همین مشکل  رو دارم چون به خاطر مادرش یک بار رو من دست بلند کرد و من هیچ وقت فراموش نمیکنم اینکارش رو 

روزایی که خوشیم باهم چیزای خوب و میگم ولی وقتی تحت فشارم همه ی بدی هاشون یادم میاد و به شکل کنایه بهش میفهمونم که دارم داغون میشم 

تاتوانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمی باشد 
آفرین نقد کردن ما هم اینجوریم. 

اینجوری به نظرم خوبه . من ادمی نیستم که حرفمو یا درد و دلمو همجا بگم . ولی دلم پر باشه دنبال گوش شنوای مطمئن میگردم . خدارو شکر همسرم اینطوره . تاحال نه من و نه اون جبهه نگرفتیم از حرفهای هم دیگه

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

اگه همسرت درک بالایی داره چرا که نه 

من خودمم هر مشکلی داشته باشم و از هرکس ناراحت باشم به همسرم میگم حتی خانواده خودش 

ودر مقابل هم همسرم همینطور

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷