2733
2734
خوشبحاال هر کی که قویه 

خیلی دوس دارم منم جزوشون باشم

البته که من زیادی به خودم سخت میگیرم وگرنه تا اینجای زندگیمم خوب از پس چیزا براومدم

عزت نفست پایین نیست یا کمالگرا باشی که خودتو ضعیف بدونی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تو موقعیت قرار بگیرم قوی ام

ولی جلو شوهرم همش گریم میوفته 😁

ولی مامانم قوی ترین زنی بود ک دیدم 

همیشه حتی تو بدترین موقعیت ک دست داداشم گیر کرد لای در و امکان داش انگشتش قطع بشه تونست هممون رو جمع جور کنه و خودشو نبازه 

تازه وقتی آخر شب برگشتن از بیمارستان ک همه ما آروم شده بودیم اون شرو کرد ب گریه کردن 

خیلی قویه عاشقشم⁦❤️⁩

2728
ایول  کدوم ویژگیت باعث شده خودتو قوی بدونی؟؟

داستان زندگیم طولانیه ولی اگه بخوام چند جمله خیلی خوب جمع بندی کنم این میشه 90 درصد زندگیم با تنهایی گذشت و این باعث شد توی هر چیزی موفق بشم. از تعمیرات و هنر و درس تا زندگی و... 

با تنهاییم خود ساخته شدم و درس بعدی 

الان در سن 24سالگی حتی یک درصد هم از بقیه انتظار ندارم. به هیچ عنوان. 

---
2740
اعتماد بنفسم صفره  زود تو مشکلات کم میارم

خب خوبه که نقطه ضعفتو میدونی 

روش کار کن مثل اکثریت نباش که نشستن دست رو دستگذاشتن

خودتو بکش بالا ک هیچکس دلسوزت به اندازه خودت نیس

زنموم،مامان و باباش فوت کردن گریه میکردا،ناراحت بود ولی گغت قسمت بوده و دست خداست،اونوقت مامان من اگ یه برادر یا خواهری ازش سرما بخوره پدر مارو درمیاره از دلشوره و گریه و غذا نخوردن و اخم و تخم و....😐ماروهم مثل خودش استرسی و کم دل باراورده!

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
در برابر سختی ها همیشه مقاومه زود تسلیم نمیشه و هیچوقت برای کاری که شده یا.... نمیشینه غصه بخوره بر ...

چقدررر عالی😍😍😍

من خیلی دلم میخواد این ویژگیها رو تقویت کنم تو خودم

2706