2733
2739

من هر زن قوی رو که دیدم جسارت جنگیدن داشت تابو شکن بود صبر نمی‌کرد یکی از راه برسه یا معجزه ای بشه تا همه چی درست شه تلاش میکرد حرکت میکرد شرایط پیش میومد 

همیشه هم شکرگزار بودن ذهن اقتصادی خوبی هم داشتن

زنموم با خیلی مشکلات کنار اومده خیلی!!ماشاالله.قوی و دل داره و باخداست

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خوبه که نقطه ضعفتو میدونی  روش کار کن مثل اکثریت نباش که نشستن دست رو دستگذاشتن خودتو بکش ...

واقعا احساس سردرگمی دارم تو این زندگی دلم میخاد جدا شم ولی بچه هامو چیکار کنم هر زنی رو میبینم که جدا شده میگم خوشبحالش راحت شده

بعد از طلاقش درس خوند و مدرک دکترا گرفت و الان عضو هیئت علمی روانشناسی ایرانه همسرش و بچه هاش هم مث ...

آرررره میشناسم ایشونو چقدررر حالمو خوب کردن واقعا بهشون مدیونم 

2728
قوی از چه لحاظ؟؟ اخلاقی،شخصیتی،اجتماعی  مامانم خیلی قوی قربونش برم با خیلی چیزا کنار اومده😘😍

از همه لحاظ 😍

چقدر عالی خدا حفظشون کنه

میشه از ویژگیهاشون بگی

شوهرم هربار خیانت کرد و با سر به زمینم زد باز هم خودم بلند شدم و همه کارا رو راست ریست کردم و نذاشتم زندگیم و بچه هام ازم بگیره نمونه اخر هم زن صیغه کرد و با محبت کشوندمش سمت خودم و تعهد ازش گرفتم دست روی قران گذاشت دیگه از اینکارا نکنه و بداخلاقی و فحش دادن هاشو تحمل کردم و ساختم با این زندگی هنوزم سر پام و برای مشکلاتی که خدا باهاشون امتحانم میکنه نمیشینم گریه کنم یا شونه خالی کنم میدون رو خالی کنم یکی حاظری بیاد سر زندگی منی که ده ساله دارم توش تلاش میکنم

خودم🥰 چون همیشه تابو شکن بودم و ترسی از تغییر نداشتم  هر چیزی که خواستمو جنگیدم به دست اوردم ...

این تنها بودنه نمیدونی چقدر سکوی پرتابه

وقتی ببینی فقط و فقط خودتیکه میتونی حال خودتو خوب کنی دنیات عوض میشه نه انتظاری از کسی داری نه هیچی

افرین بهت تبریک میگم

آرررره میشناسم ایشونو چقدررر حالمو خوب کردن واقعا بهشون مدیونم 

آره من افسردگیم خیلیی شدید بود از راهکارهاشون استفاده کردم واقعا عالییی هستن

غم مخور،شاد بزی زانکه جهان میگذرد..
2738

عمم 

از سن ۱۶.۱۷ سالگی از نهضت شروع کرد درس خوندن قبل سواد نداشت  الان معلم رسمی هست  همشم با نهضت خوند بعد دانشگاه رفت

وقتی پدر و مادرش زنده بود مثل یه پسر بودبراشون  افتادن بیمارستان بازم مثل یه پسربود تمام کاراشون میکرد بدون منت یا ناراحتی یه مدت نوبتی نگه داری میکردیم اون خودش میگقت نه بزارید من با اینکه شاغل .مادرو یه خانه دار هست 

اخلاق نمونه با تمام فامیل خوب با محبت 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
از بس که شکست خوردم از بس که نمیتونم مشکلاتمو حل کنم از بس که شدم مایه ی عذاب واسه خانوادم از بس ...

فکر کنم یجا شنیدم ریشه استرس اضطراب و...  ترسه

ترس از آگاه نبودن

واسه تو هم همینه؟؟ که مثلا تو انجام یه کاری اونقد ک باید و لازمه اطلاعاتشو نداری و استرس میگیری؟؟ 

بشین ریشه هاشو در بیار و ببین چیکار میتونی کنی

چندسالته؟ 

من خودم تو موقعیت قرار بگیرم قوی ام ولی جلو شوهرم همش گریم میوفته 😁 ولی مامانم قوی ترین زنی بود ک ...

احسنت بهشون از مادر قوی دختر قویم پا میگیره 

خدا حفظشون کنه

چرا گریت میگیره؟؟ نمیتونی حرفاتو بهش بزنی؟ 

این تنها بودنه نمیدونی چقدر سکوی پرتابه وقتی ببینی فقط و فقط خودتیکه میتونی حال خودتو خوب کنی دنیات ...

دقیقا همین طوره

به قول شمس تبریزی که وقتی مولانا ازش پرسید: پس زخم هایمان چه؟

گفت: نور از میان همین زخم ها وارد میشود...

شوهرم هربار خیانت کرد و با سر به زمینم زد باز هم خودم بلند شدم و همه کارا رو راست ریست کردم و نذاشتم ...

ان شاءالله زندگیت رو ب راه بشه،زنای خراب زیادشذن خدالعنتشون کنه باعث خرابی زندگی بقیه میشن!!منم شوهرم.اعتیاد داشت طلاق نگرفتم موندم و ترکش دادم💪

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2706