2733
2734
عنوان

برادرشوهرم یه چیزی گفت که دارم بخاطرش سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3192 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔کاش باهمسرم بد برخورد نمیکردم خودمم ناراحتم

ایرادی نداره عزیزم از این مسائل پیش میاد شما نباید به خاطر همچنین آدمایی خودت ناراحت کنی 

الان هم برو بغلش کن آشتی کنید نزار فکرش بده به اون سمت ها که شاید واقعا بهتر بود اونجا میبود 

دلشوره ما بود دل آرام جهان شد
2731

ببین تو میگی اوناباهات تولجن پس ازقصداین حرفامیزنن تو بخای ادامه بدی دعوامیفته اوناهم ازخداخاسته سعی کن امشب توذهنت اونارو بیرون کنی باهمسرت خوب باش نزار اونا شاد بشن

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚

تو الان باید انقد شوهرتو دوس  داشته باشی و اونو شیفته خودت کنی ک همه کف کنن _ی زندگی خوب و آروم

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
2740
واقعا گل گفتی بی مصرف بی ادب بی تربیت

اره به خدا اعصابت ‌‌و میخان خورد کنن بیمصرفا ، 

میگفتی فعلا که شوهر منه و وره دله منه پس به خودتون زیاد فشار نیارید 

اینجوری اونا میشستن‌ حرص خوردن 😂😂

این برادرشوهر رو کاش شوتش میکردی از زندگیتون بیرون کات

منکه باهاشون رفت آمد ندارم اصلا فقط با شوهرم در ارتباطن مگه میشد باهمچین ادمایی نشست برخاست کرد که از دهن لقی و بی ادبی شون حرف دهن شونو نمیفهمن

مردا شوخی زشت باهم زیاد دارن  هر مردی تماسش رو روی اسپیکر گذاشته باخته، بد باخته 😂😂😂

اخه اون شوخی نیست ر ی د ی به عاقبتت چیه ادم ناراحت میشه خداشاهد من باشه تاالان اندازه یه گندم براشون بدی نداشتم

حالا مگه خونه ی اونا چه خبر بوده که همسرت ازش جا مونده

چقدر خود برتر بینی دارن بعضی ها

اشکال نداره سوختن شوهرت ازش خوشش نیومده و با لصرارم نگرفتتش حرفاشون از سر همونه

خودت رو ناراحت نکن

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2706