2737
2739

بچه ها امشب شیرینی درست کرده بودم توی اشپزخونه بودم که همسرم زنگ زد به داداشش گذاشت رو بلندگو داشتن حرف میزدن راجب کار یهو همسرم گفت چیه دورت شلوغه داداشش هم گفت فلانی (خواهره همسرش اینجاس که قبلا تمام سعی شون این بوده برای همسرم بگیرنش اما همسرم نمیخاسته) گفت فلانی اینجاس خودت ر ی د ی تو عاقبتت وگرنه توهم اینجا بودی هههههههه همه داشتن میخندیدن بچه ها بخدا دست چپم بی حس شده انقد حرص خوردم دارم گریه میکنم از بیشعوری این ادم از اولش بااون جاریم باهام لج بودن سراین قضیه همسرمم اومد تو اشپزخونه گفت عزیزم ولشون کن ماباهم شوخی داریم منم باهاش دعوام شد گفتم چرا جوابشو ندادی توهم خندیدی 😔یه مدته باهمسرم رابطمون خوب شده اعصابم آروم بود خدا ازشون نگذره از خدا میخام حقمو ازشون بگیره 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خیلی یده برای حرف یه آدم بیشعور باشوهرت دعوا کردی و زندگی رو به خودت و شوهرت زهر کردی 

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

خب اگه میخاست که همونو میگرفت الان که شمارو گرفته ناراحت چی هستی

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2706