2737
2739
عنوان

برادرشوهرم یه چیزی گفت که دارم بخاطرش سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3192 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حرص نخور دشمن شاد میشی اتفاقاً از حرص اونا رابطتو با شوهرت بهتر و بهتر کن

اره یهو کنترلمو از دست دادم با همسرم بد برخورد کردم نباید اون از خودم برنجونم‌چون تنها هدف اونا همینه

اخه اون شوخی نیست ر ی د ی به عاقبتت چیه ادم ناراحت میشه خداشاهد من باشه تاالان اندازه یه گندم براشون ...

خب لجشون گرفته دیگه منم جاش بودم اینقدر اصرار میکردم یکیو بهش قالب کنم وقتی طرف قبول نمیکرد لجم میگرفت ولشون کن خودتونو عشقه

اخه اون شوخی نیست ر ی د ی به عاقبتت چیه ادم ناراحت میشه خداشاهد من باشه تاالان اندازه یه گندم براشون ...

ولی کاش بهش متذکر بشی

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

عزیزم مردا مثل ما نیستن 

شوخی از این بدتر هم دارن 

شما نشنیدی 

مهم اینه که شوهرت تو رو انتخاب کرده و خوشبختین باهم

جوری با شوهرت رفتار کن که هروقت اون حرف مفت زد حتی شده فقط توی دلش حس خوشبختی از انتخابت بهش دست بده 

2740
منم بودم سکته میکردم... ولی هیچ وقت دوست ندارم وقتی دو نفر حرف میزنن به حرفشون گوش بدم میترسم چیز بد ...

اخه گلی اصلا انتظار نداشتم همین بی ادبی بکنه من هرگز به خودم همچین اجازه ای نمیدم همشم به این فکر میکنم این غلط رو جلو همسرش و خواهرش کرد خدا میدونه اونا الان چه ذوقی کردن مرتیکه بی ادب

خب اگه میخاست که همونو میگرفت الان که شمارو گرفته ناراحت چی هستی

ناراحت بی ادبیه برادرشوهرمم بخدا وگرنه اون دختر یک درصدم مهم نیست خیلی ناراحتم از حرفش که گفت ر ی دی به عاقبتت

شوهرت باید میگفت من جام بهشته

اره خب اونم خندید منکه میدونم شوهرم از جاریم و‌خانوادش متنفره و اگه میخاست خواهرشو میگرفت اما باید یه جوابی به این مرتیکه بی ادب میداد تا دیگه از این شکرا نخوره

چقد بی‌شعور واقعا که متاسفم براشون توهم غصه نخور عزیزم واسه حرف یه ادم نفهم فدای سرت قطعا تو از اون ...

وای عزیزم قربونت برم مرسی بخدا اینقد ناراحت بودم نمیدونسدتم چیکار کنم مچکرم‌که بهم انرژی مثبت دادی 🌹

2706