2737
2734
عنوان

مامانا توروخدا کسی بوده بچش لکنت زبان داشته و خوب شده باشه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 7216 بازدید | 82 پست
ترسیدع بچت؟ من جاریم بچش لکنت داشد با گفتاردرمانی خوب شد الانم بزرگ شدع 

آره ترسیده

«الهم صل علی سیدینا محمد و علی آله و صحبه و سلم   ما صلیت علی ابراهیم و علی آل ابراهیم انک حمید مجید» 

بچه جاریم تازه زبون بازکرده بودترسیدلکنت گرفت ولی بعدش خوب شد فقط بایدتوجه نکنی به لکنتش

درمان ژب سنتیش هم اینه هرروز یک سانتی مترخولنجان روبدی تودهنش نگه داره وبمکه بعد موقع غذاخوردن خوابیدن درش بیاذه تاهروقت که بهبودی دیدی ازش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر منم داشت ولی بهتر شده  ببین بیشتر از گفتار درمانی یا هرچیزی ، این مهمه که اصصصلا بهش سردی ...

پریروز دخترم خیار خورد از اون شب لکنتش چند برابر شده

«الهم صل علی سیدینا محمد و علی آله و صحبه و سلم   ما صلیت علی ابراهیم و علی آل ابراهیم انک حمید مجید» 
بچه جاریم تازه زبون بازکرده بودترسیدلکنت گرفت ولی بعدش خوب شد فقط بایدتوجه نکنی به لکنتش درمان ژب س ...

خولنجان چیه گلم؟

2738
پریروز دخترم خیار خورد از اون شب لکنتش چند برابر شده

تجربم ثابت کرده که تا میتونی سردی نخوره 

حالا یه دونه خیار چیزی نمیشه 

ولی کلا سردی نخوره 

خیلی براش کتاب قصه بخون 

شعر بخون 

خدایا هزاران مرتبه شکرت

گرمی بهش بده بخوره بعدم هرچی باعث اضطرابش میشه ازش دور کن بهش محبت کن خوب میشه

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
سلام تخم کبوتر بهش بده سریع به امید خدا درمان میشه

خدا از دهنت بشنوه گلم

داروی جامع امام رضا بگیر(از پیجا و سایتهای طب اسلامی)

هرباز یک عدس با ی فنجون اب انار شیرین..بار سنگینی زبان و سردی رو‌ میگیره.

البنه مسئله روانی موضوه رو هم که بهت گفتم فراموش نکن

علت ایجاد لکنت،نصف درمانخ

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
آره ترسیده

الهی از چی بچع رو اصن نذار بترسونع این ترسیدن تا بزرگی باهاش میمونه من بچع بودم باغ خالم بودیم سگ نگهبانی منو میخاسد بگیره پیش اقایون رفده بودم گریه میکردم کمک همه میخندیدن 😢😣داد پامو میگرفد کع زدنش😭 همین الان با اینکع مادر شدم فوبیای از سگ دارم ببینم ناخوداگاه بدنم به لرزه میفته سر همین بارداریم داشد به خطر میفتاد جدی بگیر نذار کسی بچتو بترسونع ار هر چیزی حتمن ببرش گفتار درمانی بگو ترسیده ترسش از بین ببرن 

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷

سلام 

اول اینکه این اتفاق خیلی ناراحت کنندس هم واسه فرزندتون هم واسه شما که مادرش هستین .

متاسفانه فرهنگ بعضی چیزا ها مثل احترام گذاشتن هنوز جا نیفتاده ولی خیلی ها به دور از شخصیت هستن .

دوم اینکه مسئله فرزند شما نیاز به گفتار درمانی داره نه یک یا دو جلسه باید مداوم و مستمر باشه.

کنار اون پیگیری شما هم خیلی لازمه .

شما باید خودتون مشاور و معلم دوم فرزند خودتون باشین نه جلوش با گریه ضعفشو نشون بدین. دختر شما هم به اندازه ای نشون دهنده زیبایی و عواطف و احساسات خداست .

دوم اینکه این محدودیت نیست که نگران آیندش باشین از لحاظ شغلی .

اما خودتون باید رفتار درستی داشته باشین با یه بچه چهارماهه و قطعا خوب میشه اگه خوب نمیشد گفتار درمانی وجود نداشت خیلیا هستن که خوب میشن 

با دوجلسه هیچ آموز هیچ آشپزی آشپز نشده هیچ معلمی معلم‌نشده. هیچ بدن سازی بدن ساز نشده بلکه با استمرار به خواسته های خودشون میرسن .

پس حتما یه مرکز خوب ثبت نام کنین و پیگیر باشین .

بعد اینکه خودتون توی خونه دورش رو عروسک بچینین و شرایط رو طوری کنین که مجبور باشه باهاشون ساعت ها حرف بزنه. 

خودتون باهاش حرف بزنین و اصلا آهنگ بخونین .

تشویقش کنین بهوخوب شدن 

حتی اگه تغییر نکرد شما بهش بگین چقدر امروز بهتر شدی .

از استرس دورش کنین خیلی خیلی این موضوع مهمه 

استرس و ترس عامل اصلی این اتفاق هست ‌

تا جایی که میتونین نه عصبیش کنین نه بهش استرس وارد کنین هم اینکه تا جایی که میتونین باهاش صمیمی باشین که خیلی بهتون اعتماد کنه و طوری پشتش باشین که از ترس دور باشه .

ساعت ها باهاش حرف بزنین 

و نزارین روحیش از دست بره 

شما مادری و دخترتو بهتر از ۱۰۰ تا روانشاس میشناسی. 

که انشالله آرزو میکنم تا ۱ سال یا ۲ سال دیگه از خودتون بهتر حرف بزنه😁❤

2706