2733
2739
عنوان

مامانا توروخدا کسی بوده بچش لکنت زبان داشته و خوب شده باشه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 7225 بازدید | 82 پست

بله گلم.تو فامیل داشتیم..ارثی بوده..اما با پیگیری و تمرینای گفتار درمانی کاملا خوب شد خدا رو شکر..شما هم گفتار درماتی رو ادامه بده...خوب میشه مطمئن باش..فقط یکم حوصله کنید و ادامه بدید..تو خونه هم خودشون بهتون میگن چ تمرینایی انجام بدید..باهاش کار کنید حتما انشاالله خوب خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ولی باهاش خودت تو خونه کار کن از اول کار کن مثل بابا، مامان 

به روش نیار 

از چیزی نترسیده؟

همیشه بزرگ ترین ضربه هارو نزدیک ترین آدما بهت میزنن💔💔ی تتلیتی ام 😈
2731
تجربم ثابت کرده که تا میتونی سردی نخوره  حالا یه دونه خیار چیزی نمیشه  ولی کلا سردی نخور ...

من مادر بدی ام خیلی از دخترم عصبی میشم و سرش داد میزنم ، بعد دخترم به پدرش وابستگی شدید داره پدرشم بخاطر کارش ده روز ده روز خونه نیست اینم کلی دلتنگی و گریه و غصه میخوره واسه باباش ، دوقلوان خواهرش کلی اذیتش میکنه و کتکش میزنه و بهش زور میگه ، کلا دخترم از هر طرفی تحت فشاره😢😢😢

«الهم صل علی سیدینا محمد و علی آله و صحبه و سلم   ما صلیت علی ابراهیم و علی آل ابراهیم انک حمید مجید» 
چهار سال

پسر خاله منم همین مشکلو داشت خونشون شهرستانه اومدن تهران پیش دکتر کاملا خوب شد چون خونشون دوره ما دیر ب دیر بهشون سر میزنیم ولی جوری خوب شده بود خداروشکر که اصلا انگار ادم قبلی نبود انشاالله که بچه شماهم کاملا خوب و بهتر میشه

دعا کنید برام لطفا
2740
نمیدونم ولی باهاش خودت تو خونه کار کن از اول کار کن مثل بابا، مامان  به روش نیار  از چیز ...

ترسیده

«الهم صل علی سیدینا محمد و علی آله و صحبه و سلم   ما صلیت علی ابراهیم و علی آل ابراهیم انک حمید مجید» 

شعر و آواز بدون اینکه در فشار بذاریش بخونید باهم و آواز خوانی خیلی تاثیر داره یادمه یه خواننده صحبت میکر که در ۱۲یا ده سالگی دقیق نمیدونم لکنت داشه کلاس آواز رفته خوب شده واز همونجا استارت خوانندگی هم شروع شده بود. 

یه شاگرد داشتم تو مهد به دلیل ترس لکنت گرفته بود هم روانشناس خوب بردند در کنارش گفتار درمانی میکرد به جرات میگم بسیاااار خوب شده بود و گاهی در اضطراب شدید لکنت میگرفت که اونم دیگه داشت درمان میشد. خسته نشید  و ا دامه بدید. انشا اله و قطعا با پشتکار خوب میشن🙏🏻💓

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
ببرش گفتار درمانی حتما یک جای خوب و عالی پیدا کن و ببرش شش ماه طول میکشه ولی بعدش خوب میشه کجا هستید ...

کردستان

من مادر بدی ام خیلی از دخترم عصبی میشم و سرش داد میزنم ، بعد دخترم به پدرش وابستگی شدید داره پدرشم ب ...

از ی روانشناس معتبر شنیدم ک شخصیت انسان تا شش سال کامل میشه اینو گفتم که بیشتر مراقب باشی

دعا کنید برام لطفا
2706