2733
2734
عنوان

اگه همسرتون وبچتون درحال غرق شدن باشن کیو نجات میدین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40088 بازدید | 985 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همسرم.... قربون بچه هام بشم... ولی همسرم باشه، بچه بازم میاد، ولی بچه بدون پدر رو چیکار کنم

می دونم مهر مادری تو دلم موج میزنه...خخخخ

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

بچم🤭

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
همسرم.... قربون بچه هام بشم... ولی همسرم باشه، بچه بازم میاد، ولی بچه بدون پدر رو چیکار کنم م ...

نگووووو بچه ی چهار سالتو دلت میادغرق کنی... اون مرده بزرگیه شاید نجات پیدا کنه.. ولی این کوجولوهه

خو بچه کوچیکتره... بیشتر گناه داره.. تو فک کن همین سوالو دقیقا شوهرا بپرسن. جوابشون چیه؟ دقیقا میگن ...

من هیچکدوم ندارم 

ولی چون بچه دوس ندارم و از مسئولیتش میترسم‌شاید 

ولی مونده به شوهرم شوهرم اگه خوب باشه اونو نجات میدم دلم نمیاد شوهرم بمیره نمیدونم واقعا

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
2740
نگووووو بچه ی چهار سالتو دلت میادغرق کنی... اون مرده بزرگیه شاید نجات پیدا کنه.. ولی این کوجولوهه

همین طرز فکر متفاوتم باعث شده با مردم فرق کنم و تو جمع ها انگار یه آدم فضایی م...

تازه الان با همسرم قهرم و جوابم اینه

جوابم همینه... از بقیه متعجبم

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2706