2733
2734
عنوان

خانومايي ك ده ساله ازدواج كردين بياين لطفا سؤال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 76 پست
🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️برید کنار اومدم نخورم بهتون.

😂😂😂😂😂

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
اخه قبلا اينجوري نبود الانم اگه مثلا خونه نباشم اصلا نمياد خونه منتظر ميمونه برم بعد بياد ميگه تو ني ...

😍😍آخی الهی خداروشکر پس الان وقتشه شما یکم فعال تر باشید قطعا همسرتون هم شور و شوقش بیشتر میشه مثل همین ابراز علاقه کلامی یا رفتاری یکمم شیطنتت قاطیش باشه عالیه 

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه عجیب. ببخشید شوخی کردم کار درستی میکنی

ن همیشه گاهی که دلم بخواد میرم سمتش میگم بغلم کن

میگه دلت برام تنگ شده میگم اوهوم 

میگه ک.... میخوای؟

خودمو تو بغلش جا میکنم خودش میفهمه 😁

بچه ندارم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین من تا شب تو  بغلش نخوابم اصلا خوابم نمیبره تازه بیشتر وقتا لپمو میبرم میگم بوسم کن بعد میخ ...

منم سعي ميكنم همين كارو بكنم ازين ب بعد 

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
2731
🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️برید کنار اومدم نخورم بهتون.

😂😂😂💃

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
ن همیشه گاهی که دلم بخواد میرم سمتش میگم بغلم کن میگه دلت برام تنگ شده میگم اوهوم  میگه ک.... ...

خوشبخت بمونید الهیی🌺

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
من با درخواست س ك س راحتترم تا اينكه خودم ببوسمش و بغلش كنم

😁😁😁😁

نمیدونم تجربه نکردم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
😍😍آخی الهی خداروشکر پس الان وقتشه شما یکم فعال تر باشید قطعا همسرتون هم شور و شوقش بیشتر میشه مثل ...

چشششششم ممنون عزيزم 

2738
ببین من تا شب تو  بغلش نخوابم اصلا خوابم نمیبره تازه بیشتر وقتا لپمو میبرم میگم بوسم کن بعد میخ ...

عه اره منم همش میگم بوسم کن😁😁

انگار آرامش میگیرم با بوسش 

ن همیشه گاهی که دلم بخواد میرم سمتش میگم بغلم کن میگه دلت برام تنگ شده میگم اوهوم  میگه ک.... ...

منم بچه ندارم البته

چشششششم ممنون عزيزم 

قربونت عزیزم خوشبخت باشین الهی و همه ی دوستان😻

منم بچه ندارم البته

عه پس هرساعتی آزادی 

میتونی راحت شیطنت کنی .

من ۲۳ سالمه همسرم ۲۸

عه پس هرساعتی آزادی  میتونی راحت شیطنت کنی . من ۲۳ سالمه همسرم ۲۸

با بچه هم خوبه چون همش قایمکی باید کار کنی وشیطنتا خنده دار میشه.

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
من ميفهمم شوهرم خيلي دوسم داره و وابستس ولي بوس و بغل تقريبا صفر شده يه خورده اذيتم ميكنه لين موضوع& ...

عزیزم منم ۱۲ساله ازدواج کردم تا قبل فوت مامانش ه چی مثل قبل بود اما الان یه ساله ونیمه احساس میثنم داره سعی میکنه واز روی اجباره که میخاد مثل قبل باشه خیلی ناراحتم