2733
2739

ميخوام بدونم رابطتتون باشوهرتون چجوريه؟ از نظر عاطفي و إحساسي يني بوس بغل و حرفاي عاشقانه؟ رابطه جنسي تون هر چند روزه؟ پيشاپيش عذرخواهي ميكنم بابت سؤالم 

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلا مثه چی چسبیده بهم همیشه ۱۳ساله ازدواج کردیم😂 ازاوایل همه چی خیلی خیلی بهتر خداروشکررررر....

خداروشكر عزيزم ايشالا تا اخر عمر مث چي بچسبه به😂😂😂😂😂

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
دیگه پخته‌تر عمل میکنیم تو همه چی.. خیلی بوس و بغل نداریم ولی حواسمون بهم هست..رابطه هم‌هر وقت حسش ...

من ميفهمم شوهرم خيلي دوسم داره و وابستس ولي بوس و بغل تقريبا صفر شده يه خورده اذيتم ميكنه لين موضوع 

2738
من نزدیک ده سال ازدواج کردم همسرم هر روز رفتنی سرکار بدرقه میکنم وایشون میبوسه ۰۰۰۰۰در طولم روزم میب ...

افرين خيلي خوبه 😍😍😍😍😍

خب خودت برو جلو ببوسش

غرورم اجازه نميده وقتي اون نميكنه اين كارو قديم خيلي با احساس بود الانم مثلا اگه يه شب پيشش نخوابم تا صبح بيداره 

من ميفهمم شوهرم خيلي دوسم داره و وابستس ولي بوس و بغل تقريبا صفر شده يه خورده اذيتم ميكنه لين موضوع& ...

خودت مسخره بازیی ازش بخواه، راه میفته دوباره.

مثلا اگه بدش نمیاد از همچین کاری، صدات رو بچه گونه کن برو کنارش بگو بابایی بوس، بغل...

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
خودت مسخره بازیی ازش بخواه، راه میفته دوباره. مثلا اگه بدش نمیاد از همچین کاری، صدات رو بچه گونه کن ...

نه اينجوري لوس بازي خوشش نمياد يه بار بهش گفتم گفت خب توام اصلا نميبوسي منو

من عاشق محبتای عملی هستم مثلا امروز از سرکار برگشتم با همه قیافه جدیش  یه دسته گل رز& ...

اره راس ميگي اونم عاليه

2706