2733
2734
عنوان

شوهرم میگه درس نخون

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 32 پست
منم این مشکلو داشتم چندماهی بشدت داغون بودم چون عاشق درسم بودم ولی الان عین خیالمم نیست شوهرم میگه پ ...

اره بعد ازدواج نمیشه ادم میره تو یه فاز دیگه مگه اینکه خیلی اراده داشته باشه تازه اونم اعصابش خرد میشه برنامه هاش بهم میریزه اصن ادم با ازدواج متوقف میشه دیگ

یعنی بیخیال ایندم بشم شوهرم خودش مهندسه عمرانه 

چی بگم اخه خیلی اراده میخواد باید چند تفر بهت کمک کنند بچه رو نگه دارند خیلی خسته میشی اعصابت بهم میریزه سرت منت میزارن  اصلا نباید تو فکر مهمونی و این ور اون ور و چشم هم چشمی با  جاری و عروسای دیگه باشی  و ...

ببین میتونی همه اینارو تحمل کنی یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بعد ازدواج نمیشه ادم میره تو یه فاز دیگه مگه اینکه خیلی اراده داشته باشه تازه اونم اعصابش خرد می ...

دقیقا من خواهرم دوسال بعد زایمانش شروع کرد درس خوندنشو کل وقتشو درس خوندن میگیره خیلی فشار روشه هیچ وقت استراحتی نداره فقط شانس آورد که همسرش تو کارای خونه خیلی کمکش میکنه واگرنه از پسش برنمیومد

2728
منم این مشکلو داشتم چندماهی بشدت داغون بودم چون عاشق درسم بودم ولی الان عین خیالمم نیست شوهرم میگه پ ...

من دوس ندارم بچم بزرگتر بشه بگه مامانم لیسانسم نداره از این مترسم ولی شوهرم میگه درعوض مامانشو داره 

2738
اره  چون بهونه ها زیاده بعدنم میبینی یکار دیگه پیش میاد اصلا ب مردا چه درس خوندن یا نخوندن چی ا ...

میگه به خونه وزندگیمون نمیرسی من ازسرکار بیام میخام استراحت کنم غذام اماده باشه درست میگه ولی من چی ایندم چی نمیخام خودمو محدود کنم بخاطر بچه وشوهر 

میگه به خونه وزندگیمون نمیرسی من ازسرکار بیام میخام استراحت کنم غذام اماده باشه درست میگه ولی من چی ...

بگو نکران اونا نباش  اما منم یه هدفی دارم نمیخام یه مادر بیسواد باشم برا بچه م فردا بره مدرسه نمیگن تحصیلات مادر ، الان تحصیلات مادر خیلی مهمه 

بنظر من متاهل ک میشی اگه کمک نداشته باشی نمیتونی چن تا کارو همزمان انجام بدی بعدم شما ک درس داشتی نباید بچه میاوردی حالام ک اوردی بزار دوسالش بشه بزارش مهد برو درستو بخون ولی خب بچتو خودت بزرگ کنی لحظه ب لحظشو کنارش باشی قد کشیدنشو هر دیقه ببینی یچیز دیگس بعدا دلت برا اینا تنگ میشه ک چرا تجربش نکردی منم بعد ازدواجم درسمو ول کردم چون مسئولیت ی زندگی رو ب عهده گرفتم باید فقط ب زندگیم برسم ن درس والا هیچی در نمیاد از درس خوندن 

بگو نکران اونا نباش  اما منم یه هدفی دارم نمیخام یه مادر بیسواد باشم برا بچه م فردا بره م ...

خیلی ناراحتم خودش تشویقم میکرد درس بخونم وبهم همچی یاد میداد الان میگه نه نباید بخونی مهم نیس بخونی من دکترا بگیرم درامد بیشتر میشه دیگه نیاز نیس درس بخونی 

2706