2137
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226

خیلی حرف راجب این چیزا هست معلوم نیس کدوم راسته کدوم دروغ.....):

کاربری دو نفر بود الان شد سه نفر اگه دیدین تاپیکا فرق داره بدونین مال سه نفره این کاربری😐 بعدشم اینهمه منو تعلیق میکنین چی گیرتون میاد؟!😑

خودکشی واقعا گناه نابخشودنیه وآدم بادست خودش پرونده اعمال خودشو میبنده وپاره میکنه...اون دنیاهم تاابد عذاب میکشه...برنامه تلویزیونی زندگی پس از مرگ رو ببین خیلی جالبه...توی دنیاخیلی ها بودن که تجربه نزدیک به مرگ رو تجربه کردن وازخاطراتشون میگن.

2050
اینقد از خودم بدم میاد و متنفرم که دوس دارم برای اینکه اطرافیان از دست خودم نجات بدم فقط خودکشی کنم& ...

نه خودکشی درست نیست، بجای خودکشی یه هدفی برای خودت تعیین کن اینقدر تلاش کن به یه جایگاهی برسی همه میذارنت رو سر، 

بله.چون خودکشی گناهی که اصلا قابل بخشش نیست.

یکی از دوستام چندسال پیش خودکشی کرد.به خواب مادرش رفته بوده گفته اصلا جام خوب نیست دارم عذاب میکشم😔

‏رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت،یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌با ایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️            اللّهمَّ عَجَّل لِوَلیّکَ الفَرَج🌹                                                                                          
اینقد از خودم بدم میاد و متنفرم که دوس دارم برای اینکه اطرافیان از دست خودم نجات بدم فقط خودکشی کنم& ...

هیچوقت اینکارو نکن 

تو خودکشی میکنی که راحت شی ولی.... 

به بعدش فک کن 

خودتو کشی تموم؟ 

کسی اون دنیارو ندیده پس اعتماد نکن به این حرف

خب كسي درسته كه اون دنيا رو نديده . ولي نشانه هاي زيادي تو همين دنيا ديده . شما از ديدن ستاره ها و نظم دنيا پي ميبري كه خدا يه خالق داره . اين خالق حكيمه . وقتي ميبيني مردم دارن در قبال بعضي كارها تنبيه ميشن ميفهمي خدا قهار هم هست . صفات خدا رو با نشانه هاش يكي يكي كشف ميكني . يه عده اي هم به اسم پيامبر ميان براي ما معجزه ميكنن . ميگن ما 5 تا حرف زديم . 4 تاشو تو همين دنيا ثابت كرديم . پس پنجمي هم قبول كنيد . پنجمي همينه كه ميگن جهان آخرت . مثلا پيامبر اسلام دقيقا ميگفت فلاني وقتي به جنگ ميريد تاج پادشاه ميوفته جلوي پاش . برميداره و به سر ميزاره . 20 سال بعد دقيقا همون اتفاق ميوفتاد . وقتي نشانه ها رو ميديدن بقيه ي حرف ها هم قبول ميكردن . الآن ما اين همه نشانه از خدا اطرافمون ميبينيم . اين همه نشانه از دجال و تك چشم و فراماسونري و ... ميبينيم . خب وقتي نيروي شر وجود داره يعني نيروي خير هم وجود داره . پس خود به خود اون حرف هايي هم كه در مورد آخرت ميزنن درسته . نميشه از كنار اين همه نشانه و امور منطقي به آسوني بگذريم . اينها همه داره ما رو راهنمايي ميكنه . ثابت كردن اينكه آخرت وجود نداره خيلي سخت از ثابت كردن اينه كه آخرت وجود داره .