2737
2739
عنوان

مهمون ناخونده 🙂

318 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها .خیلی حالم گرفته الان تازه خونه خریدیم دست من و شوهرم خالی خالیه .یدوستی هم داره گیررررررر داده میخام بیام سه روز بمونم با زن و بچه .منم دانشجوم پول هم نداریم چیزی چکار کنم ؟جوابشم کردیم‌گفتیم خونه خالی و اینا ولی با پروویی بحث پیچوند الان چکار کنم 

❤️اگه ی دنیارم بگیرم باز رسیدن به تو بزرگترین برد زندگیم بوده دلبر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودتون باشید دیگه هرچی دارین بیارین هر چی هم کم و کسری بود فقط یه بار عذر خواهی کنین که اسباب پذیرایی فراهم نیست اگه شعور داشته باشه پا میشه میره خجالتم نکشین

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

یه مسئله راه بنداز

بگو یه کار واجب دارم باید برم یه جایی

یه وقت دیگه بیایین

هیچ چیزی بد تر از بی پولی نیست لامصب

خیلی درد بدیه

جهان سوم جاییست که درامد یک دعا نویس از یک برنامه نویس بیشتر است .
2740
خودتون باشید دیگه هرچی دارین بیارین هر چی هم کم و کسری بود فقط یه بار عذر خواهی کنین که اسباب پذیرای ...

نمیدونم چکار کنم وسیله هم ندارم 

یه مسئله راه بنداز بگو یه کار واجب دارم باید برم یه جایی یه وقت دیگه بیایین هیچ چیزی بد تر از بی ...

خیلی بهش فهموندیم خودشو زده به اون راه

عجب

همونجوری که اون روش زیاد و ریلکسه

شوهرتم مثل خودش ریلکس و قاطع جوابش بده شرمنده فعلا تازه جا افتادیم شرایط پذیرایی از مهمان ندارم

اصلا شرایطم داشتین چه معنی میده یه غریبه بیاد خونه آدم سه روز بمونه؟؟ 

غذایی ک خودتون می‌خورید بزارید جلوشون حتما نباید غذای توپی درست کنید

عزیزم ۸۰۰تومن پول دارم برا شهریه وکل این ماهمه

نمیدونم چکار کنم وسیله هم ندارم 

کات کنین با همچین آدمی بعدا براتون دردسر میشه😕جمع کنین برین خونه مادری پدری عمویی کسی بمونین بیان ببینن نیستین برن

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706