2737
2734
عنوان

من یه ماه دیگه عقدمه ولی یه موضوعی داره اذیتم میکنه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 111 پست
این استرس الان بیش از ده ساله بامنه اون موقع ک چیزی در مورد پرده نمیدونسم از وقتی فهمیدم پرده وجود د ...

ببین تو ک خودت نخواستی اینجوری شه

بعدم ده ساله ک نه رابطه داشتی نه چیز دیگه ای بری دکتر معاینه بکارت نگی بهش میگه سالمه 

بعدم اگه پسر فهیمی باشه خودش میدونه بعضی نوع ها از بکارت اصن خون نمیاد

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
ببین تو ک خودت نخواستی اینجوری شه بعدم ده ساله ک نه رابطه داشتی نه چیز دیگه ای بری دکتر معاینه بکار ...

ازش در این مورد اصلاا نپرسیدم 

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این میترسم برمو اینو بشنوم ک چیزیم هست 

اصلا برات مهم نباشه عزیزدلم شما پاک پاکی مثل گل...با ی مشاور یا روانشناس صحبت کن..حتی اگر مطب نمیتونی بری با روانشناس های انلاین صحبت کن.قشنگ راهنماییت میکنه..اگر بهت میگم برو دکتر برای اینه ک احساس میکنم چون تکلیفت معلوم نیست استرس داری.حالا چ پرده بود چ نبود.یااسیب دیده بود..خیلی راحت با روانشناس صحبت کن حال دلتو خوب کن.

دقیقا درست یادم نیست ولی خب ن دردی داشتم ن اذیت شدم فقط ترسیده بودم بعدش فرار کردم. اون پسرم اقوام & ...

میدونم سخته من خودمم تجربه داشتم من تو سن بزرگ تر از تو تجربه داشتم ولی اصن ولش کن این به نفعته اینجوری ترستم میریزه

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2742
ازش در این مورد اصلاا نپرسیدم 

نپرس اصن 

چن سالشع؟

اصلا برات مهم نباشه عزیزدلم شما پاک پاکی مثل گل...با ی مشاور یا روانشناس صحبت کن..حتی اگر مطب نمیتون ...

مرسی عزیزم . اره حتما شرایطشو اکی میکنم ک برم

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
۳۰

انشالله که خیره خدا بزرگه شما ک گناه کار نبودی 

2740
انشالله که خیره خدا بزرگه شما ک گناه کار نبودی 

انشالله

دقیقا درست یادم نیست ولی خب ن دردی داشتم ن اذیت شدم فقط ترسیده بودم بعدش فرار کردم. اون پسرم اقوام & ...

خوب من اطمینان کامل میدم هیچی نشده  برو دکتر وبگو میخای ازدواج کنی گواهی سلامت میخای برای خانواده همسرم 

سوال هرچی پرسید بگو هیچ نبوده واتفاقی هم نیافتاده برات  بهت میگه چی هست

چقدر عذاب کشیدی  بمیرم کاشکی با یکی که باهاش راحت بودی صحبت میکردی 

عزیزم قول میدم بهت  هیچی نشده چون خداروشکر هم بلد نبوده هم نیتش دشمنانه نبوده  فقط خریت بوده  

وقتی راحت بلند شدی فرار کردی مطمعن باش آسیبی ندیدی خدارو شکر

ازسرت بیرون کن وگواهی بگیر خیالتم راحت باشه برای خودت

ماها تورابطه هستیم 

تا نخواهیم با زور بداز این همه مدت براحتی نمیشه شما که ۷سالت بوده 

یعنی اگه اون موقع اتفاقی می افتاد ازدرد نفست بند می اومد غش میکردی  

هیچی نیست اون حادثه رو ازیادببر  

عزیزم اکثرا خون میاد الان کدوم پسره ک بلد نیست رابطه برقرار کنه با این فضای مجازی البته همه مثل هم ن ...

الان و نمیگم ک میگم این ی ذهنیته از قبل بجا مونده 

فقطم ربطی ب پسر نداره اگ خوده دختر آماده نباشه بازم ممکنه زخم بشه بعدم همه ی مردا ک بلد نیستن باید چیکار کنن فک میکنن باید یچیزی فقط بره تو یچیز دیگ :/  آگاهی خیلی کمه خیلی همه فک میکنن بلدن ولی بیشتریاشون ادعان دیگ اونم تو این زمونه 

از کجا یکی رو پیدا کنه ک این مسئله رو درک کنه؟  مگه خواستگارا تو ویترینن با انواع اقسام مختلف ک ...

خب قرار نیس ادم بشینه منتظر خواستگار

میتونید خودتونو بالا بکشید،درس بخونید،کار کنید،تو جامعه باشید،ادم فرهیخته در سطح خودتون رو جذب کنید

تا وقتی باورتون این باشه که من باید بشینم تا انتخاب شم و امکان انتخاب کردن ندارم،به خیلی مشکلا برخورد میکنید

فاعلیت تو زندگیتون داشته باشید

2706