2737
2734
عنوان

من یه ماه دیگه عقدمه ولی یه موضوعی داره اذیتم میکنه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 111 پست
عزیزم حساس نشو الکی من بت قول میدم هیچی نی شک نکن سالمی 

شاید باورت نشه ولی از بعد اون اتفاق یه عمر ترس اینو همرام داشتم ک چیزی نشده باشه

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر اگه چیزی داخل نرفته که دیگه از چی میترسی!!!؟؟؟

من زنداداشم تو بچگی بهش تجاوز کامل شده بود ولی داداشم چون دوسش داشت باهاش ازدواج کرد و الآن هم خیلی خوشبختن.بارها تو سایت این موضوع رو عنوان کردم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
بعیدم نیست ‌ . قبل اینکه بخام بله بگم فکر نمیکردم اذیت بشم ولی از وقتی بله دادم خواب ندارم همش فکرم ...

با دوستت برو دکتر ،برات توضیح میده ،اگر خانواده ات سختگیرن گواهی بگیر  آن شاالله که سالمی ،ترست هم وقتی خیالت راحت شد از بین میره .الان نگرانی

2742
۲۰ شیراز

عزیزم سنت طوری نیست که بخوای دست کسیو بگیری باهاش بری دکتر...قشنگ ی مطب خوب پیدا کن.برو چکاپ..میتونی به دکتره بگی اومدم گواهی بکارت بگیرم..معاینت میکنه چیزیم باشه میگه قشنگ

عزیزم اکثرا خون میاد الان کدوم پسره ک بلد نیست رابطه برقرار کنه با این فضای مجازی البته همه مثل هم ن ...

خون ک امکان داره بیاد و علتش بکارت نیست و افرادی ک به قول بعضیا پردشون آسیب دیده ، اون ها هم خون میاد اگر تجربه رابطه کم داشته باشند

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69
2740
مشاوره بهت حرفایی میزنه ک درست میشی خواستن توانستن است قرار نیست ی آشغال ب همه چیز باعث بشه تو هی اس ...

این استرس الان بیش از ده ساله بامنه اون موقع ک چیزی در مورد پرده نمیدونسم از وقتی فهمیدم پرده وجود داره خواب ندارم

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
عزیزم اصلا نگو اصلاااا من خودم بدون اینکه تجاوز یا ترس ازش داشته باشم ترس از رابطه داشتم حل میشه ا ...

میشه بگی چیکار کردی که مشکلتون حل شد؟ من حتی تصور استفاده از دیلاتور اینارم نمیتونم بکنم 

چون سنت کم بوده هیچی درموردش نمیدونی ایقدر الکی نیست که داخل بشه وتو چیزی نفهمی حالا نمیدونم طرفت اد ...

دقیقا درست یادم نیست ولی خب ن دردی داشتم ن اذیت شدم فقط ترسیده بودم بعدش فرار کردم. اون پسرم اقوام  ۶  سال از خودم بزرگ تر بود الانم جالبیش اینه بیشعور پست داره درس طلبگی میخونه😏

اخه میترسم از همون بعدا اگ خون نیومد چکار کنم😭

نه بابا خیلی ها هستن اصلا موردی نداشتن ولی بازم خون نیومده.. یا بعد ۳ بار رابطه خون دیدن

بعضیا هم هستن اصلا تو رابطه همسرشون خون رو ندیده ،ببخشید ولی وقتی میرن دسشویی میبینن یه ذره خون صورتی میاد

اصلا قرار نیست خون زیادی بیاد که بقیه هم متوجه شن.‌. استرس نداشته باش،اگه خودت نتونستی به ترست غلبه کنی برو پیش روانشناس،ولی بعد رابطه اگه خون نیومد به شوهرت بگو تو دسشویی یه ذره خون اومد،همین

تو مقصر نبودی تو اون اتفاق که بخوای واس کسی توضیح بدی

ان شاءالله دیگه واس هیچ بچه ای از این اتفاقا نیفته.. 

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
عزیزم سنت طوری نیست که بخوای دست کسیو بگیری باهاش بری دکتر...قشنگ ی مطب خوب پیدا کن.برو چکاپ..میتونی ...

از این میترسم برمو اینو بشنوم ک چیزیم هست 

2706